Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi

ABDde ajan bilgisayarını çaldırdı | Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi
ABDde ajan bilgisayarını çaldırdı

Saklı Servis'ten yapılan izahta hırsızlık olayı doğrulanarak, bir görevlinin Brooklyn'de park halindeki aracından sırt çantasının çalındığı belirtildi.

NEW YORK POLİSİ BİLGİ İSTEDİ

Yetkililer bilgisayarın nasıl çalındığına ait soruşturmanın sürdüğünü kaydederek, konu ile ilgili bilgisi olan yurttaşların New York polisine bilgi vermelerini istedi.

BİLGİSAYARDA TRUMP TOWER'IN KAT TASARILARI VARDI

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ medyasında yer alan haberlere göre çantada Trump Tower'ın kat tasarıları ve acil vaziyetlerde binadakilerin tahliyesinde kullanılacak protokole ait hassas bilgilerin olduğu duyuruldu.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de görevdeki başkanlar ve ailesi ile evvelki başkanlar ve ailelerini savunan saklı servis ajanları son senelerde skandallara konu oluyor.

Kolombiya'da AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Barack Obama'yı savunmakla görevli ajanlar seks skandalına karışmış hemen peşinden ajanlara yönelik bir takım yasaklar çıkarılmıştı. Beyaz Saray'ın çitlerinden atlayanların engellenememesi de son zamanda saklı servis ajanlarına yönelik tenkitlere kapı aralamıştı.

319 kez görüntülendi. / 17-03-2017 tarihinde eklendi.

Scroll