Yılbaşında Keyifle İzleyebileceğiniz 7 Harika Film! | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Yılbaşında Keyifle İzleyebileceğiniz 7 ...

Epey az kaldı ve hemen herkes yılbaşında neler yapacağını düşünüyor; kimisi, bir organizasyonda doyasıya ...
Yılbaşında Keyifle İzleyebileceğiniz 7 Harika Film!

Yılbaşında Keyifle İzleyebileceğiniz 7 Harika Film!

Yılbaşında Keyifle İzleyebileceğiniz 7 Harika Film!

Epey az kaldı ve hemen herkes yılbaşında neler yapacağını düşünüyor; kimisi, bir organizasyonda doyasıya eğlenelim derken, kimisi evimde sıcacık kahvemi yudumlayayım yahut arkadaşlarımla yine evimde eğlenceli vakit geçireyim diye düşünüyor. Özellikle, son dönemde artan olaylar hasebiyle yılbaşını dışarıda kutlamak istemeyen ve sayıları artan bir kesimin olduğu belirtilebilir; siz de onlardan biriyseniz, bugünkü yazımızda yılbaşında keyifle izleyebileceğiniz 7 harika film önerisini size sunacağız. Siz de yılbaşını arkadaşlarınızla yahut ailenizle evde geçirmek istiyorsanız, yılbaşı temalı olsun olmasın sizleri zaman zaman gerip zaman zaman oldukça korkutabilecek, bazen de çok eğlendirebilecek birkaç filmi sıralıyoruz.

 

  1. It (O)

IT O

Yılbaşında, arkadaşlarımla takılacağım; oradan bana bir korku filmi, derseniz eğer, sizin için 2017 yılında sinemalarda gösterime girmiş ve insanları oldukça korkutmuş It’i önerebiliriz. Türkçe’ye “O” olarak çevrilebilecek It filminin hikayesi de oldukça ilgi çekici. IMDB üzerinden 7,7 puan alan ve bugüne dek 185 binden fazla değerlendirme alan It, Andy Muschietti’nin bir eseri. Uluslararası alanda 1 ödül alan, 1 ödüle de adaylığı bulunan It’in bir grup çocuğun pek çok derdi yetmezmiş gibi; her gece gelip çocukları avlayan Pennywise adındaki bir palyaço kılığındaki katil ile uğraşmasını konu ediniyor. Çokça gerilebileceğiniz ve şekil değiştiren bir canavarın ensenizde olduğunu hissettiğiniz It, sizin için harika bir yılbaşı önerisi olabilir.

 

Hatırlatmak gerekir; It’i 15 yaşından büyük bireylere önermekteler.

 

  1. Buz Devri Serisi

Buz Devri

Ailenizle, keyif alacağınız bir animasyon filmi izlemek istiyorsanız, sizin için Buz Devri serisini kesinlikle önerebiliriz. It, Buz Devri’ne göre fersah fersah daha korkutucu bir film ve şüphe yok; 10 yaşında küçük bir çocuğunuz varsa Buz Devri ile onu bolca eğlendirebilmeniz mümkün olabilir. Tembel Sid, Kaplan Diego ve Mamut Manny’nin çağlar öncesinde bir takım olarak maceralara atılmasını konu edinen Buz Devri; belki de tüm zamanların en iyi serilerinden. 20Th Century Fox yapımı bu serinin özellikle ilk filmi sizleri çok güldürecek.

 

  1. İnanılmaz Aile Serisi

Inanılmaz Aile izle

Yılbaşında keyifle izleyebileceğiniz 7 harika film kuşağında, bir diğer animasyon harikası olan İnanılmaz Aile serisi yer alıyor. Özellikle son dönemde yeni filminin geleceği konuşulan ve ailenizle birlikte, çocuklarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilecek bir animasyon serisi olan İnanılmaz Aile’de; adından da anlaşılabileceği gibi dünyayı süper güçleri ile kurtaracak bir İnanılmaz Aile’nin güçlerine tanıklık ediyoruz. Tüm dünyada severek izlenen aile temalı bir animasyon komedisi olan, fantastik etmenleri ile zaman zaman çok güldüren ve sizlere; aile kavramını yılbaşı gününde bir kez daha hatırlatabilecek olan sıcacık bir animasyon isterseniz; İnanılmaz Aile kesinlikle iyi bir seçim.

 

  1. Hızlı ve Öfkeli Serisi

Hızlı ve Öfkeli Serisi

Arkadaşlarla evde takılacağız yahu, hem eğlenelim hem de bolca gerilelim; diyorsanız, Hızlı ve Öfkeli serisi baştan sona sizi sarabilecek harika bir kurguya sahip ve belki de tüm zamanların en uzun seri filmlerinden bir tanesi. Yılbaşında keyifle izleyebileceğiniz yegâne seri filmlerden biri olan Hızlı ve Öfkeli’nin özellikle son filmi, dostların dağılmasını konu ediniyor; ancak bu dostlar öyle ya da böyle, nihayetinde yeniden buluşuyorlar. Paul Walker ayrıldıktan sonra sekteye uğrayacağı düşünülse de; bu harika yapıt ilerleyen yıllarda da yoluna devam edecek gibi görünüyor ve yılbaşında izlenebilecek en eğlenceli filmlerden biri kesinlikle Hızlı ve Öfkeli olarak belirtilebilir.

 

  1. Yüzüklerin Efendisi Serisi

Yüzüklerin Efendisi Serisi

Yahu, ben bu dünyadan bıkmışım zaten; beni bari yılbaşında şu dünyanın dışına çıkarın; diyenler için harika bir diğer öneri de Yüzüklerin Efendisi serisidir elbette. Baktığımızda, dünyanın en iyi film serilerinden biri olarak görülen Yüzüklerin Efendisi Serisi; sizleri elfler, hobbitler, cüceler ve daha pek çok ırkla buluşturan, harika bir yapıt. Nostaljik anlar yaşamak ve arkadaşlarınızla görkemli bir yılbaşı geçirmek için, yüksek görüntü kalitesi ile bulabileceğiniz bir Yüzüklerin Efendisi filmi; tabiri caizse tadından yenmez olacaktır.

 

  1. Evde Tek Başına Serisi

Evde Tek başına serisi

Yılbaşında, yılbaşı temalı filmler izlenir; yok mu yılbaşı temalı bir film diyenler için, 6 ve 7. seçeneklerimiz hazır duruyorlar. Evde Tek Başına, arkadaşlarınız yahut ailenizle birlikte izleyebileceğiniz en nostaljik ve elbette en komik yılbaşı temalı filmlerden bir tanesi. Her filminde, evde tek başına kalan bir çocuğu konu edinen Evde Tek Başına serisinde, her seferinde büyük problemler bu çocuğu bulsa da; kurnaz ve zeki karakterimiz her seferinde bu problemlere çözüm bulmayı başarıyor, hem de en komik biçimlerde! Siz de, yılbaşında izlenebilecek yılbaşı temalı filmler arıyorsanız, Evde Tek Başına kesinlikle iyi bir seçenek.

 

  1. Harry Potter Serisi

Harry Potter Serisi

Fantastik dünyanın en büyük eserlerinden bir tanesi olarak görülen Harry Potter serisi de; yılbaşınızı daha keyifli hale getirebilecek bir seçenek. Yılbaşı temasını hemen her filminde görebildiğimiz Harry Potter’ın ilk filmleri ile kendinize bir nostalji yaşatabilir yahut Harry Potter evrenini konu edinen son filmlerden bir tanesi olan Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar? Filmi ile nostaljiye güncel bir bakışı yılbaşında atabilirsiniz. Her iki seçenek de şüphe yok ki çok güzel anıların mimarı olacaktır.

 

Gerek yılbaşı temalı gerekse yılbaşı temalı olmayan ancak tüm zamanların en iyisi olarak görülen pek çok kategoride filmi sizin için listeledik. Tarafınıza, şimdiden iyi seneler diliyoruz!