Android ve iOS için Animoji Nasıl Kullanılır | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Android ve iOS için Animoji Nasıl Kullanılır

Tüm dünyada, iPhone Xin tanıtımı büyük bir sansasyon yarattı ve bildiğiniz gibi iPhone Xin bazı özellikleri, ...
Android ve iOS için Animoji Nasıl Kullanılır

Android ve iOS için Animoji Nasıl Kullanılır

Tüm dünyada, iPhone X’in tanıtımı büyük bir sansasyon yarattı ve bildiğiniz gibi iPhone X’in bazı özellikleri, yazılımsal olarak sadece iPhone X’e entegre edilmiş ve diğer iPhone modellerine sunulmamıştı: bu duruma en büyük örneklerden bir tanesi elbette tahmin edebileceğiniz gibi Animoji. Belli başlı özel telefon emojilerinizin suratınıza tabiri caizse büründüğü Animoji özelliğinde, ilginç suratları emojiye entegre etmekle kalmıyor aynı zamanda bazı efektlerle bu animojiyi süsleyebiliyor ve iMessage üzerinden iPhone kullanıcılarına iletebiliyorsunuz. Peki, Animoji yazılımsal bir özellik olarak, Android ve iOS’a eklenemez mi? Bu yazımızda, Android ve iOS için Animoji nasıl kullanılır? Sorusunu yanıtlayacağız. Yollar, elbette var ve geliştiriciler Animoji özelliğini entegre etmeyi başardı bile.

Animoji nasıl kullanılır

  1. Supermoji ile Her Şey Mümkün!

Supermoji, henüz geliştirilen bir uygulama olarak beta sürümünde ancak Android ve iOS üzerinde rahatlıkla Animoji özelliğini kullanabilmenizi sağlıyor. Bakıldığında, beta sürümü bile kısmen başarılı olan ve her geçen gün yapılan güncellemelerle geliştirilmeye devam eden Supermoji uygulamasının ücretsiz olması da, ayrı ve oldukça başarılı bir etken. Beta modundan çıktıktan sonra ücretli olup olmayacağının henüz bilinmediği uygulama için methiyeler düzmek kesinlikle anlamlı olacaktır zira iPhone X modelindeki Animoji özelliğini en iyi şekilde taklit eden uygulama bu.

 

Supermoji dışında, pek çok uygulama mevcut; Animoji ile ilişkilendirilebiliyor ve pek çok alanda kullanılabiliyor olduğunu iddia eden, ancak hiçbirisi Supermoji kadar başarılı ve iyi değil.

 

Supermoji üzerinde, belli emojilere gerek arka plan, gerek efektlerle dahil edilen animasyonlar ekleyebiliyor ve böylece dilediğiniz gibi Animojilerinizi hem mesaj olarak hem sosyal medyada hem de Whatsapp üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Supermoji kullanımı

  1. Supermoji Android için Nasıl İndirilir?

Supermoji, Android üzerinde ücretsiz bir biçimde şu anda Google Play Store üzerinde bulunuyor ve aşağıda sizin için bağlantıyı paylaşacağız. Tavşan, domuz, maymun, tavuk ve benzeri emojilerle Animoji özelliğini aktifleştirebileceğiniz bu uygulama şu an için 1.0 sürümünde ve gayet stabil bir biçimde çalışmasını sürdürüyor. Animoji özelliğine en çok yaklaşan yazılım, şu an için kendisi.

 

İndirme Bağlantısı: Download

 

  1. Supermoji iOS için Nasıl İndirilir?

Tüm iPhone cihazlarda Animoji çalışsaydı ya, daha diğer iPhone’un taksidi bitmedi! Diyenler için de Supermoji tabiri caizse hızır gibi yetişiyor. Apple Store üzerinden şu an ücretsiz olarak indirebileceğiniz Supermoji, tüm iPhone cihazlarında kameranızı kullanarak rahatlıkla Animoji özelliğini aktifleştirebilmenizi sağlıyor. Elbette, tam olarak stabil değil ve geliştirilmesi gereken pek çok yönü var ancak Supermoji’nin başlangıç için oldukça iyi durumda olduğunu belirtmekte yarar var.

 

İndirme Bağlantısı: Download

 

  1. Supermoji Değerlendirme

Android ve iOS için Animoji nasıl kullanılır? Sorusunun karşılığı olan Supermoji; şu an için en uygun aplikasyon olarak görülüyor. Elbette, iPhone X’teki gibi bir gerçek zamanlı animasyon durumu sağlamayan Supermoji’ye her şeye rağmen şans vermekte fayda var.