Aile Bakanlığına Personel Alımı Yapılacak | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Aile Bakanlığına Personel Alımı Yapılacak

AK Partinin Osmaniye milletvekili adayı Yanık, partisinin Toprakkale İlçe Başkanlığında yaptığı ...
Aile Bakanlığına Personel Alımı Yapılacak

Aile Bakanlığına Personel Alımı Yapılacak

"Bakanlığımız taşra sosyal hizmet kuruluşlarına, meslek ve destek personeli alımına çıkıyoruz. 2 bin 431 personel alımı yapacağız. Aile sosyal destek personeli, avukat, ofis personeli, sosyal çalışmacı, psikolog, çocuk gelişimcisi, fizyoterapist, diyetisyen, hemşire, sıhhat personeli, öğretmen gibi tekrar vatan idare personeli, tekniker, teknisyen ve koruma emniyet görevlisi gibi personeller aramıza katılacaklar. Duyurusunu bakanlık sitemizden ve hesaplarımızdan ilaveten detaylarıyla yapacağız, 2 bin 431 arkadaşımız amacıyla Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden önümüzdeki haftalarda duyuru ve tercih alımları olacak. Sadece KPSS puanına göre. Sayın Cumhurbaşkanımız seçim beyannamesi konuşmasında belirtti biliyorsunuz. Artık mülakatlara son. Dolayısıyla KPSS puanına göre adaylarımızı, inşallah meslek personelimizi aramızda görmüş olacağız. Bu müjdeyi de buradan duyurmuş olayım."

Yanık, böylelikle bakanlık vasıtasıyla 2 bin 431 şahsa daha istihdam sağlamış olacaklarını kaydetti.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI'NDAN DUYURU: 2431 PERSONEL ALINACAK

. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra örgütü sosyal hizmet kuruluşlarının meslek ve destek personeli ihtiyacını karşılamak hedefiyle 2431 personel alımı yapılacak
. Kadrolar: Aile Sosyal Destek Personeli, Avukat, Ofis Personeli, Sosyal Çalışmacı, Psikolog, Çocuk Gelişimcisi, Fizyoterapist, Diyetisyen, Hemşire, Diğer Sıhhat Personeli, Öğretmen ile Yurt Yönetim Personeli, Tekniker, Teknisyen, Koruma ve Emniyet Görevlisi ve Destek Personeli (Engelli, Yaşlı, Çocuk Bakımı)
. Alımlar önümüzdeki hafta ortamında Cumhurbaşkanlığı kariyer kapısı üzerinden yapılacak.
. Sadece KPSS puan üstünlüğüne göre gerçekleştirilecek.
. Alıma dair duyuru, ilan ve başvurular Bakanlığımız internet sitemizde önümüzdeki zamanlarda ulaşılabilir olacak.