Web Bayisi - İstanbul / Kadıköy | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Web Bayisi

Sahrayıcedit Mahallesi Mescitli Sokak Gözde apartmanı No : 5 Dükkan : 2 - İstanbul / Kadıköy
Firma toplam 0 yorum almış, 842 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Web Bayisi Hakkında

 

Web Bayisi Kimdir 2008 yılından beri sektörde faaliyet göstermektedir. Ve bu süreç zarfında Web tabanlı reklam,pazarlama marketing,kurumsal kimlik,dijital marka yönetimi,e-ticaret kurulumu ve yönetimi konularında uzmanlaşan kadrosuyla her yeni gün ve her yeni projede kendini bir seviye daha yukarı taşıyan orta ölçekte ve hala gelişmekte olan bir firmadır. Web bayisi olarak oluşturulan her yeni projede ilk günkü azmi ve isteğiyle çalışan personelin elinde sanata dönüşen dijital çözümler sunmaktayız. İşimizin tamamı dijital dünyada şekillenen projelerden ibaret olmamakla birlikte Web bayisi geleneksel reklamcılık ve marketing konularında uzmanlaşmış personeli ile hizmetleri içerisinde referans aldığı değerler her zaman reel sektördeki verilerden oluşur.

Web Bayisi Kimdir ?
Web bayisi; 
Bünyesinde Dış Ticaret Danışmanı,Shipping Broker’ı Grafiker ve Mütercim/Tercüman bulunduran sektörel ve ekonomik bileşenleri olan. Bunları iyi analiz eden ve projelerinde müşterilerine bu konularda danışmanlık hizmeti sunabilen sektördeki tek firmadır. Bu avantaj tüm projelerimizde hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin iş geliştirmesine destek olmakta ve kendi ticari hacimlerini geliştirmelerine ön ayak olmaktadır.

Web bayisi kimdir ?

Web bayisi kimdir ? Web Bayisi klasik bir reklam veya grafik tasarımı firmasından ayıran özellikleri sayesinde hem yurt içinde hem yurt dışında kuvvetli referanslara sahip olmuştur. Bu güne kadar sadece Türk firmalarına değil Amerika, Bulgaristan ve Kıbrıs firmalarına da hizmet vermiştir. Web bayisi  halen bu hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Web bayisinden satın aldığınız bir hizmet ile Web Bayisi ile doğrudan uzun yıllar sürecek bir çözüm ortaklığına adım atmış olursunuz. Web Bayisi bu güne kadar yapmış olduğu tüm projelerinin %90’ında proje tamamlanmasından sonraki süreçte sınırsız destek ve geri bildirim hizmeti vermiştir. Bu iş ahlakı sayesinde Web Bayisi sektörde hızla yükselmekte ve gelişmektedir. Web Bayisi olarak iş hacmimiz genişlemesi ile birlikte sizleri de bayimiz olmaya çağırıyoruz. Size uygun paketlerimizle siz de şirketinizi hayalinizdeki hedefe ulaştırmaya bir adım daha yaklaştırın ve sektörünüzde siz de söz sahibi olun…

Verdiğimiz her hizmet yaptığımız her iş bizim için bir gurur kaynağıdır.

Web Bayisi Konumu
Web Bayisi Resimler & Videolar
Web Bayisi Ürün & İlanlar
Web Bayisi yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Web Bayisi

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:00 - 18:00
  • Salı 08:00 - 18:00
  • Çarşamba 08:00 - 18:00
  • Perşembe 08:00 - 18:00
  • Cuma 08:00 - 18:00
  • Cumartesi 08:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı - Kapalı

Firma Haberleri