Van Kültür Koleji - Van / Edremit(Gümüşdere) | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Van Kültür Koleji

Eminpaşa Mahallesi, Sağlık 1 Çk. No:44, 65300 - Van / Edremit(Gümüşdere)
Firma toplam 0 yorum almış, 1043 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Van Kültür Koleji Hakkında

Kültür Koleji'ne girince sadece bir okula girmiş olmazsınız, aynı zamanda dil eğitimine önem veren, spor, sanat ve bilimi hayatlarının bir parçası yapmış seçkin ve mutlu bir topluluk arasına katılmış olursunuz. 
Kültür Koleji'nde öğrencilerimiz, sunulan sonsuz sanat, spor, müzik ve Bilişsel Gelişim programlarının yanısıra eşsiz akademik fırsatlar ile kendi tutkularının yolunda cesaretlendirilmişlerdir. Tüm Kültür mensupları, bu güven ortamı içinde oluşacak hayat boyu arkadaşlıkların ve unutulmaz anıların bir parçası olurlar. Kültür kolejlerinde öğretime başlamadan önce uygulanan testlerin sonucunda işitsel ya da görsel beceri durumlarına göre veli- okul işbirliği esas alınarak sınıflarımız gruplandırılmıştır. Öğrencilerimize uyguladığımız testler sonucunda; dikkat, yaratıcılık, odaklanma süresi, hafıza seviyeleri tespit edilerek öğrenme ihtiyaçları belirlenip, planlar hazırlanır. 

‘’Kültürlü olan kazanır.’’ Sloganıyla öğrencilerinin yanında olan kültür eğitim kurumları Ankara Eryaman bölgesinde 2015-2016 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlamıştır. 6750 kapalı alan ve 1750 bahçesi, buz pisti, voleybol, basketbol sahası, dans salonu, yüzme havuzu gibi spor alanları, aktif laboratuvarları gibi fiziki alanlarının yanı sıra; çoklu zeka atölyeleri, smart zihinsel gelişim programları, akıllı eğitim ve akıllı sınıfları, zengin yayın ve sınav hizmeti, uzman öğretmen kadrosu, yeni nesil rehberlik anlayışı ve butik eğitim uygulamaları vardır. 

VİZYONUMUZ 
Tüm öğrencilerini, akademik, sosyal ve bireysel kazanımlarıyla, kendi ülkelerinin ve uluslararası toplumların seçkin bireyleri olarak hayata hazırlamak ve “Kültür”lü bireyler yetiştirmektir. 

MİSYONUMUZ 
Dünya gerçekleri ışığında, bireysel öğrenme farklılıklarını temel alan eğitim - öğretim tarzıyla öğrencisini, her sınıf düzeyinde ileri akademik ve etik ölçütleri üst düzeyde karşılayacak niteliklere sahip, anadilini ve en az iki yabancı dili etkin kullanabilen, insanı ve farklı kültürleri anlayan ve onlara değer veren, toplumsal sorumluluklarını üstlenen, yaşam boyu öğrenme kavramını yaşam felsefesi olarak benimsemiş seçkin bireyler olarak yetiştirmektir.

Van Kültür Koleji Konumu
Van Kültür Koleji Resimler & Videolar
Van Kültür Koleji Ürün & İlanlar
Van Kültür Koleji yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Van Kültür Koleji

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri