Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi

Trend ik - Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi
5
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 617 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Erdinç Şavlığ
  Fax
  Adres
  Mehmetakif Ersoy Mah. Hekimler sokak no 12/5 , İstanbul, Sultanbeyli
  İl/İlçe
  İstanbul / Sultanbeyli
  Semt/Mah.
  Mehmetakif / MEHMETAKİF MAH.
  Mail
  info@trend-ik.com
  Web Sitesi
  http://www.trend-ik.com/

  Hakkımızda

   

  TREND İK kendini, insan kaynaklarına ve müşteri memnuniyetine olan tutkusuyla tanımlayan bir şirkettir.  Trend İK müşterilerinin her zaman natife sahip olduğunu bilerek her gün müşterilerinin güvenini ve beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır.

   

  2016 yılında kurulan Trend İK, kurucu ortaklarının sektörde geçmişten elde ettiği deneyim ve hizmet kalitesi sayesinde Türkiye’nin en önemli firmalarına hizmet vermeye başlamıştır. Trend İK klasik anlamda bir danışmanlık firması anlayışının ötesinde, farklı deneyimlere sahip olması nedeniyle farklı perspektifler sunarak sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımları ile dikkat çekmiştir. Trend İK, firmaların iç dinamiklerini, iş akış ve prosedürlerini gerçek dünya şartları ile analiz ederek en doğru hizmeti sunmaya çalışır. 

   

  İnsan kaynakları ihtiyacınıza yardımcı olurken,  işe uygun personel analizine ek olarak personelin kurum kültür ve etiketine uyum sağlayıp sağlayamayacağı da analiz edilir. İstihdam ihtiyaçlarınızın neden ve sonuçları ile ilgili geribildirimde bulunulur. İşe alım sürecinde elde edilen tüm veriler belgelenir, raporlanır, arşivlenir ve dilediğiniz an erişiminize sunulur.

   

  Neden Trend?

   

  Trend İnsan Kaynakları, şirketlere ve bireylere fayda sağlamak amacıyla yola çıkmıştır. İşe alım, seçme ve yerleştirme, insan kaynakları süreçleri ve  danışmanlık hizmetlerinde size özel bir deneyim sunuyoruz. Yeni ve fırsatlarla dolu bir kariyer veya şirketinize özel işe alım ve istihdam çözümleri için stratejik kararlar almanız gerekiyorsa doğru yerdesiniz.

   

  Trend İK klasik anlamda bir danışmanlık firması anlayışının ötesinde, farklı deneyimlere sahip olması nedeniyle farklı perspektifler sunarak sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımları ile dikkat çekmiştir. Trend İK, firmaların iç dinamiklerini, iş akış ve prosedürlerini gerçek dünya şartları ile analiz ederek en doğru hizmeti sunmaya çalışır.

   

   

  Rakamlarla Trend İK

   

  Kadın İstihdam Oranı                % 40

  Lisans Mezunu Çalışan Oranı   %20

    Bay İstihdam Oranı                  %40

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll