Torku - Konya / Meram | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Torku

Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA - Konya / Meram
Firma toplam 0 yorum almış, 1056 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Torku Hakkında

Türkiye'de birçok firma gerek gıda sektöründe gerek sanayi sektöründe birçok üretim gerçekleştirmektedir. Kimisi ürünlerinin kalite düzeyini yüksek yaparken kimisi de maliyeti kısmak için düşük tutmaktadır. Helâl gıda sertifikası bulunan büyük firma ise az sayıdadır. Türkiye’nin en tanınmış kaliteli firması TORKU'dur.

                               TORKU, birçok alanda sağlıklı üretim yaparak en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Şeker, bisküvi, un, bakliyat, gibi daha birçok ürünle üreterek müşterisine sunmaktadır. Hemen hemen her alanda kaliteli üretim yaparak, büyük beğeni toplamaktadır. Ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırarak, halkı memnun bir hale getirmektedir. Ürünlerine sağlığa zararlı hiçbir madde katmamaktadır. Fabrika merkezi son derece hijenik tutulmakta, çalışanlar sürekli kontrol edilmektedir. Elemanları ile durmaksızın piyasaya mal sürerek, ekonomiyi canlı hale getirmektedir. Firmanın ana merkezi ise Konya'dadır.

Tamamen üreticinin ellerinde yetişen ve işlenen birçok gıda ürünü üreten Torku ürünlerin hammaddesi olan doğal şeker pancarını Konya Şeker güvencesiyle sunuyor. Sağlığın, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu fabrikada yüksek teknoloji kullanılarak daha seri üretim sağlanıyor. Torku aynın zamanda Konya ovasına bugüne kadar 19 milyon ağaç dikerek tohumu ve toprağı korumaya yönelik projeler gerçekleştiriyor. Et ve süt ürünlerini de üreterek güvenilir gıda zinciri sayesinde en doğru şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlıyor. Geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin sevilen markası Torku üretime tüm hızıyla devam ediyor.

Torku Konumu
Torku Resimler & Videolar
Torku Ürün & İlanlar
Torku yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Torku

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri