Tav Evden Eve Nakliyat - İstanbul / Sancaktepe | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Tav Evden Eve Nakliyat

Osmangazi Mah., Osmangazi Cad. No:162/7, 34885 Samandıra-Sancaktepe/İstanbul - İstanbul / Sancaktepe
Firma toplam 0 yorum almış, 1281 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Tav Evden Eve Nakliyat Hakkında

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı denildiği zaman her zaman için ön plana çıkan firmamıza sizler de güvenebilirsiniz. Bu konuda her zaman için en iyi planlama ve sistemleri sizlere sunan firmamıza güvenebilirsiniz. Ofislerde bilindiği üzere, bilgisayarlardan özel evraklara kadar bir çok farklı detay bulunmaktadır. Bu yüzden de özellikle bu tip taşımacılık işlemleri çok dikkatli şekilde yürütülmektedir. Tav nakliyat yıllardır bu işleri yaptığı için her zaman firmamız ve ekiplerimiz sizlere en hızlı şekilde kaliteli geri dönüşleri sunmaktadır. Bu sayede de en iyi sistemleri sunan firmamıza sizler de güvenebilirsiniz. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, her zaman için gerekli toplama işlemlerinde de yardımcı olmaktayız. Kısacası her konuda hızlı şekilde işlemler yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemleri

Ofis taşımacılığı konusunda en iyi ve kaliteli hizmetleri sunmayı başaran firmamıza sizler de güvenebilirsiniz. Öncelikli olarak ilkelerimiz gereği her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizler de böylece her zaman kaliteli hizmetler almış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra, sizler için ayrıntılı ve detaylı bilgiler sunuyoruz. Böylece sizler de hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Planlama ve programlamaya göre, gereken geri dönüşleri aldıktan sonra hemen işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, firmamız ekipleri doğru ve düzenli bir hizmet sunabilmek adına her şeyi düşünmektedir.

Ofis Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Sizler de doğru ve düzenli şekilde hizmet sunmakta olan firmamız, evraklar için ayrı bir çalışma yapmaktadır. Özel olarak tüm ürünleri kolilerken, her zaman için gerekli kontroller yapılmaktadır. Ofis taşımacılığı işlemleri yapılırken, ayrıca bilgisayarlar için de farklı bir işlem yapılır.

Bilgisayar için gerek sizlerin IT grupları gerekse bizlerin gereken sistemleri kurulmasıyla en iyi şekilde geri dönüşler alınmaktadır. Hiç bir şekilde hiç bir cihazınıza gerekli şekilde taşınma işlemleri yapılarak en iyi taşınma işlemleri sunulmaktadır. Tüm sözleşmelerimizin ışığında hiç bir madde atlanmadan her zaman için en doğru sistemlerin sunulması sağlanmaktadır. Sizler de bu sayede hiç sıkıntı yaşamadan sadece işlem sonuçlarıyla, memnun şekilde keyfinize bakarken, tüm taşınma işlemlerinin bitmiş olduğunu görmüş olabileceksiniz. Hem de hiç bir sıkıntı olmadan.

 

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat konusu çok hassas bir konudur. Dikkatli şekilde yapılması gerekir. Bu işlemler için ekiplerimiz uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu işlemleri yaparken, gerek asansörlü gerekse normal şekilde yapılan tüm nakliyatlarda doğru paketleme işlemleri olarak yapmaktadır. Böylece sizler de en iyi şekilde geri dönüşleri alabilirsiniz.

İthal olarak getirilmiş olan graft kağıtlarıyla yapılan paketlemeler ve araçlara uygun olarak sunulmuş olan koliler sayesinde tüm eşyalar düzenli ve doğru şekilde paketlenmektedir. Bundan sonraki süreçte yapacağınız işlemlerin başında kuşku yok ki, doğru ve düzenli şekilde paketleme işlemlerinin yapılması gerekir. Sizlere uzman kadromuz tarafından sunulan sistemler ile ilgili olarak sizlere yardımcı olalım.

Şehirler Arası Nakliyat İşlemleri Hakkında

Şehirler arası nakliyat işlemleri hakkında öncelikli olarak yapılması gereken, her zaman için kontrollü ve düzenli şekilde işlemlerin yapılması olacaktır. Bu konuda şunu da söylemek gerekir ki, sizler için her türlü ayrıcalık ve fikir fırsatları da sunulmuş olmaktadır. Böylece sizler de en iyi şekilde geri dönüşleri alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu işlemler için öncelikle sizler de bir sözleşme imzalamanız gerekiyor. Bu sözleşmede kesinlikle taşınmanın başlaması ile bitişi arasında eşyalarda oluşabilecek sıkıntılar için taşıyıcı Tav Nakliyat’ın sorumluluğunun bulunduğunu özellikle beyan etmek gerekmektedir. Tav Nakliyat  bu konuda sizlere her türlü ayrıcalığı sunmuş bulunmaktadır. Bu işlemler her zaman için sizlerin en iyi şekilde ve kaliteli dönüşler alabilmeniz için azami dikkatle yapılmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Özellikleri

Şehirler arası nakliyat işlemlerinde gerek ilk taşınma işlemlerinden gerekse, aracın içerisinde bulunduğu yerde sıkıntı yaşanmaması adına her zaman için sigortalı şekilde işlemler yapılarak sizlerin eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde en iyi dönüşler sunulmaktadır.

Bunların yanı sıra, sizlere söylememiz gerekir ki, kadromuz uzman olduğu gibi aynı zamanda da gereken eşyaların gerek montaj gerekse demonte işlemlerini gerçekleştirebilecek ekiplerle hizmet vermektedir. Böylece dolaplarınızdan aynalı eşyalarınıza kadar her şey konusunda en iyi geri dönüşleri alma şansınız bulunmaktadır. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, her zaman için temiz bir şekilde eşyaların teslim edilmesi adına sürekli olarak çalışmalar düzenli yapılmaktadır. Böylece sizlere kalan sadece yeni evinizin keyfini sürmek olacaktır. 

 

Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

     Firmamız tarafından her türlü eşyada depolama hizmeti verilmektedir. Kişi ya da kurumların çeşitli nedenlerle saklamak istenilen eşyalarını profesyonel olarak yapmaktayız. Depolama hizmeti son yıllarda önemi gittikçe artan bir hizmettir. Firmamız teknolojinin bütün getirdiklerinden faydalanarak, bu hizmeti en kaliteli en güvenilir bir biçimde vermeye çalışmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte oldukça iddialıyız. Paketleme, ambalajlama, taşıma ve depolarımıza yerleştirme işlemleri sistemli olarak firmamızda yapılmaktadır. Dürüst ve güvenilir çalışma anlayışımız ile modern araç ve geniş depolarımızla en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

     Depolama hizmeti konusunda yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamızın, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknik donanımı mevcuttur. Eşyanız ne olursa olsun saklamak için uygun depolarımız, sınırsız ve kusursuz hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize uygun çözümler üreterek, mükemmel zamanlama ve kusursuz planlama ile en iyi hizmeti vermekteyiz. Eşyalar her türlü kazalara karşı sigortalanmaktadır. Nem ölçen cihazlarımızla, depolarımızdaki sıcaklıkları mevsimlere göre ayarlamaktayız. Ayrıca özel yangın ikaz ve söndürme sistemleri ile soğutma ve havalandırma sistemlerimiz mevcuttur. Her türlü haşereye karşı ilaçlanarak, temizlenmektedir. Depolarımıza getirilen eşyalar özenle ve itina ile muhafaza edilmektedir. Firmamızın her türlü yasal evrak ve izinleri bulunmaktadır. Güvenliğe son derece önem vermekteyiz. Depolarımız kamera ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 izlenmektedir. En uygun ve en hesaplı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimize ödemelerinde kolaylıklar da sağlamaktayız.

     Paketlenen veya ambalajlanan eşyalar taşınarak depolarımıza yerleştirilmek üzere getirilir. Burada her paket etiketlenerek listelenir. Depolama hizmeti deneyimli ve işinde uzman olan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Her türlü su baskınlarına karşı yerden on veya on beş santim yükseklikteki raflara hassas ve kırılgan olanlar üste gelecek şekilde dizilmektedir. Ağır olanlar alt raflara konularak, yerleştirilen her eşyanın sağlam ve düzenli olması sağlanır. Raflarda bulunan ürünlere istenildiğinde ulaşılabilmesi için gerekli olan dikkati göstermekteyiz. Firmamız da kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Müşterilerimizin güveni için hiçbir fedakârlıktan kaçmamaktayız. Firma olarak her geçen gün çağa ayak uydurarak büyümekteyiz. Firmamızı seçtiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. İşimize ve müşterilerimize verdiğimiz önemle ilerlemekteyiz. 

 

Ambalajlama Hizmeti Nasıl Yapılır?

     Yapılan anlaşma ve plana göre başlayan taşıma sürecinde önce eşyaların ambalajlama işlemine başlanmaktadır. İster ev ister ofis eşyaları olsun firmamız her şekilde taşıma işinin altından kolaylıkla kalkmaktadır. Taşınmada en çok dikkat gerektiren ambalajlama kısmı olmaktadır. Firmamız, hatalı ya da sonradan sorun oluşturabilecek durumlarla karşılaşmamak ve müşterilerini mağdur etmemek adına ambalajlama hizmeti için son derece özenli ve titiz davranmaktadır. Eşyaların ağırlık, nitelik gibi özelliklerine göre uygun malzemeler kullanılarak doğru yöntemlerle kaliteli ve güvenli ambalajlama yapmaktayız.

      Nakliye aşamalarının başarılı bir şekilde tamamlanması öncelikle ambalajlama ile mümkündür. İşinde bilgili ve uzman olan ekibimiz eşyaların cinsine ve şekline göre uygun olan ambalajlama malzemesi kullanmaktadırlar. Eşyaların taşınma sırasında sarsıntı ve darbelere karşı korunması için balonlu, kalın naylonlar kullanılmaktadır. Mobilya ve beyaz eşya türlerinin ambalajlaması için üç kat olan Kraft ve tırtıklı kâğıt mevcuttur. Kırılacak olanlar için de özel kâğıtlara sarılarak araları köpükle desteklenmiş kolilere yerleştirilir. Yatak ve yorgan gibi eşyalar özel hazırlanmış kolilere konulmaktadır. Kıyafet tarzındaki eşyalarda yatay ve yüksek askılı kolilere yerleştirilir. Değerli antika tablo ya da resim gibi olan eşyalar içinde özel ambalajlama sistemimiz vardır. Ambalajlanan eşyalar koli bantlarıyla güçlendirilmek suretiyle de taşınmaya hazır hale getirilirler. Firmamızın ambalajlama hizmeti sayesinde eşyalarınız güvenli ve konforlu taşınmaktadır. Amacımız taşınırken her hangi bir aksilik çıkmaması ve müşteri memnuniyetidir. İyi bir nakliyat firmasının mutlaka ambalajlama aşamasını kaliteli malzemeler kullanarak doğru bir şekilde yapması gerekmektedir. İşimize verdiğimiz önemin ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerimizin arkasında durmaktayız. Tecrübemize teknolojik yeniliklerin eklenmesiyle ambalajlama da bir sanat ortaya çıkarmaktayız. Firmamızda modern ambalajlama yöntemlerinin kullanılması verilen hizmetin kusursuz ve sorunsuz olması açısından oldukça önemlidir.

     Ambalajlama hizmeti eşyalarınızı olabilecek tüm risklere karşı korunmasını sağlamaktadır. Uzman bir kadromuzla, iyi yapılan bir plan eşliğinde,  kullandığımız kaliteli malzemelerle standartlarımızı yükseltmekteyiz. İtina ve titizlikle yaptığımız ambalajlama da prensiplerimizden ödün vermeden her geçen gün ilerlemekteyiz. Firmamız profesyonel olarak verdiği tüm hizmetlerinde müşterilerini düşünmektedir. Eşyaların hasar görmeden taşınması ve zamanında teslim edilmesi konusunda gereken özeni göstermektedir.

 

 

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

                Tav Nakliyat Güvenilir hizmeti ile ön plana çıkmayı başararak her türlü nakliyat işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmaya devam eden Sancaktepe evden eve nakliyat firması, siz derli müşterilerin işlerini kolaylaştırmaya devam etmektedir. Böylece nakliyat konusunda her türlü yola başvurarak taşıma işlemleri kısa sürede gerçekleştiren firma, garantili hizmeti ile ön plan çıkmaktadır. Bu nedenle sunmuş olduğu garantili hizmet sayesinde taşıma esnasında meydana gelebilecek olası bir duruma karşı garanti sunan firma, müşterilerinin memnun etmeye devam etmektedir. Böylece firma, en kaliteli hizmeti ile yoluna devam etmekte ve müşterilerine taşıma işleri konusunda yardımcı olmaktadır. Ayrıca sınırsız hizmeti sayesinde adını duyuran ve sürekli olarak ilerlemeye devam eden firma, en çok tercih edilen ve en güvenilir hizmeti sunan nakliyat firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Bu sayede artık nakliyat işleri olanların tercih etmiş oldukları firmalar arasında bu nakliyat firması yer almaktadır.

                Yılların tecrübesi ile ilerlemeye devam eden ve özel ekipleri ile hizmet sunan Sancaktepe evden eve nakliyat firması, müşterileri için elinden gelen her türlü hizmeti sunmaktadır. Bu sayede gün geçtikçe gelişen nakliyat firmaları arasında yer alan firma evden eve taşımacılık işlerini asansörlü bir şekilde yaparak müşterilerinin zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olmaktadır. Böylece taşımacılık işlerini en kolay indirmeyi başaran ve nakliyat işlerini istenilen zamanda adrese teslim eden firma, bu hizmetlerinden dolayı başarılı çalışmalar yapan nakliyat firmaları arasında yer almıştır. Bu sayede artık insanlarda istedikleri zaman bu firmayı tercih etmekte ve firmaya giderek detaylı bilgileri alabilme fırsatı elde etmişlerdir.

                Sunmuş olduğu hizmetlerinden dolayı tercih edilen firmalar arasında yer alan Sancaktepe evden eve nakliyat firması, müşterilerinin yüzünü güldürmeye ve müşterilerinin nakliyat işleri konusunda memnun etmeye devam etmektedir. Ayrıca firma güler yüzlü hizmeti ile müşterilerini firmasında özenle karşılamakta ve nakliyat işlerini en uygun fiyatlarla yapmaktadır. Bu sayede ödeme konusunda sıkıntının yaşanmadığı bu firmada artık insanlar bu firmayı sıklıkla tercih etmekte ve nakliyat işlerini bu firmaya yaptırarak rahat bir şekilde işlerini yapmaktadırlar.

Tav Evden Eve Nakliyat Konumu
Tav Evden Eve Nakliyat Resimler & Videolar
Tav Evden Eve Nakliyat Ürün & İlanlar
Tav Evden Eve Nakliyat yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Tav Evden Eve Nakliyat

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri