Tahtakale Spot - Antalya / Kepez | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Tahtakale Spot

Fabrikalar Mh. 3008 Sk. No:12 Kepez / ANTALYA - Antalya / Kepez
Firma toplam 0 yorum almış, 1401 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Tahtakale Spot Hakkında

Faaliyetlerine Antalya’da başlayan firma 1980’li yıllardan başlayarak 44 şubesi, elli bini aşkın ürün çeşidi ve uygun fiyat politikası ile müşterilerine kendine has bir çizgi ile bugün Antalya sınırlarını taşan bir coğrafyada hizmet veren alış veriş merkezi zinciridir.

                Tahtakale Spot firması; ticari hayatına 1980 yılların başında, henüz bugünkü gibi büyük Alış veriş merkezlerinin ve Marketler zincirlerinin bulunmadığı, ticaretin ve hizmetin daha küçük mekanlarda ve müşteriler ile birebir ilişkinin dostluk ve güvenle perçinlendiği dönemde Antalya Güllük Caddesinde şu anda işletmenin sahipliğini yapan Sedat Cengiz’in faaliyet gösterdiği anahtar tezgâhı ile başladı.

Tahtakale Spot firması Antalya ili ilçeleri ve civar illerde verimli olmayan mağazaların kapatılıp daha verimli mağazaların açılışlarına devam etmektedir. Son duruma bakıldığına toplam şube sayısının 44’e ulaştığı görülür.

Tahtakale Spot şubelerinde; gıda, manav, et ürünleri, şarküteri, balık, yufka, çiğ köfte, pasta çeşitleri, dondurma, , sıcak ekmek, unlu mamuller, giyim, ayakkabı, hırdavat, anahtar, su tesisat malzemeleri, boya, elektrik, elektronik, avize, beyaz eşya, temizlik malzemeleri, kozmetik, zücaciye, kırtasiye, oyuncak, bijuteri, hediyelik eşya olmak üzere elli bine yakın ürün satılmaktadır.

                Alanya ilçesinde iki, Serik ilçesinde iki, Burdur ilinde bir, Burdur Bucak ilçesinde bir, Elmalı bir, Fethiye bir, Finike bir, Gazipaşa iki, Korkuteli iki, Kumluca bir ve Antalya merkez de 30 tane olmak üzere toplam 44 şube ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

Tahtakale Spot Konumu
Tahtakale Spot Resimler & Videolar
Tahtakale Spot Ürün & İlanlar
Tahtakale Spot yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Tahtakale Spot

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri