Sebil Havuz - Ankara / Yenimahalle | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Sebil Havuz

Öz Anadolu Yapı Koop. 1460. Sk. No: 15 İvedik Organize Sanayi Ostim - Ankara / Yenimahalle
Firma toplam 0 yorum almış, 1271 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Sebil Havuz Hakkında

Sebil Havuz

90’Lı Yıllarda “Su Oyunları Ve Fıskiye Sistemleri” Sektörüne Adım Atan Şirketimiz, 2 Kuşaktır Devam Eden Suya Olan Aşkını Hala Yaşayıp Korumaktadır. Sebil Havuz, Estetik Ve Kaliteyi Birleştiren Uzman Ve Tecrübeli Kadrosu Ile Faaliyetlerini Yurt Içinde Ve Yurt Dışında Başarıyla Sürdürmeye Devam Etmektedir.
“Suya Atılan İmza” Sloganıyla Çıktığımız Bu Yolda, Göz Kamaştırıcı Bir Estetik Düzeyle Son Teknolojik Çözümleri Buluşturarak, Suya, Insanoğlunun Hayal Edebileceği En Ilginç, En Sıra Dışı Biçimleri Vermekteyiz. Metropol Kentlerin Dekorasyonu Konusunda Uzmanlaşmış Şirketimiz, Başta Türkiye Olmak Üzere Dünyanın Dört Bir Köşesinde, Övgü Toplayan Pek Çok Esere Imza Atmıştır.

Hizmetlerimiz

Su, Işık Ve Müziği Estetikle Harmanladığımız Büyülü Dünyayı Keşfedin

Sebil Havuz, İstanbul’dan Taşkent’e Dek Uzanan Çok Geniş Bir Coğrafyada, Sahip Olduğu Seçkin Referanslarıyla Birlikte, Aradığınız Uzman Kadroyu Sizlere Sunmanın Haklı Gururu Içindedir.

Bugüne Dek; Belediyeler, Kamu Kurumları, Özel Sektör Şirketleri Ya Da Şahıslar Adına Sabit Ve Etkileşimli Fıskiye Sistemlerinin Yapımını Üstlenen Sebil Havuz Teknik Ekibi, Bunları Çağımızda Ulaşılan En Yüksek Kalite Standartları Eşliğinde Projelendirip Taahhüt Ettiği Süreler Içinde De Sipariş Sahiplerine Törenle Teslim Etti.

Türkiye’yi Uluslararası Sektörel Fuarlarda Da Birçok Kez Başarıyla Temsil Eden Sebil Havuz’un Ünü, Zaman Içinde Balkan Ülkelerinden Orta Asya’ya Dek Dalga Dalga Yayıldı. Sebil Havuz, “Havuz Ve Fıskiye Sistemleri” Üzerine Uluslararası Literatüre Girmiş Bir Dizi Yeniliğin De Öncüsü Olarak Tanınmaktadır.

MİSYON

Fıskiye Sistemlerini; Çalışmanın Yapılacağı Yerin Jeolojik Ve Çevre Yapısını, Sosyal Dokusunu, Hava Ve Trafik Şartlarını Düşünerek En Uygun Ve Estetik Görüntüde Tasarlayıp Sunarak, Çalışma Prensibi Ve Yaratıcı Sunumlarıyla, Bulunduğu Sektörde Fark Yaratan Öncü Kuruluş Olmayı Sürdürmektir.

VİZYON

Güncel Teknolojiyi Takip Ederek Her Gün Biraz Daha Gelişen, Yenilenen Ve Yaratıcı Fikirler Üreten Kadromuz Ile Hep Daha Iyisini Hedefleyen, Kalite Standartlarının Üstünde Hizmetler Sunan, Dünyaya Açılan Pencerede Türkiye’nin Tek Temsilci Kuruluşu Olmaktır.

Sebil Havuz Konumu
Sebil Havuz Resimler & Videolar
Sebil Havuz Ürün & İlanlar
Sebil Havuz yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Sebil Havuz

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri