Notox Estetik - İzmir / Karşıyaka | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Notox Estetik

6518/6 sokak , Beyaz Nokta Apt. Kat:1 No:3, 35550 Karşıyaka/İzmir - İzmir / Karşıyaka
Firma toplam 0 yorum almış, 1238 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Notox Estetik Hakkında

Estetik İzmir merkezimiz İzmirli müşterilerimiz başta olmak üzere etraf şehirlerden gelen çok sayıda bay ve bayan müşterisine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Estetik denildiğinde ilk akla gelen kesme ve biçme işlemlerini lütfen aklınızdan söküp atınız. Sizler içine en gelişmiş estetik metotlarını izleyerek hayata geçirmekte olan firmamız, ağrısız acısız oldukça pratik işlemler ile sizleri istediğiniz görüntüye kolay bir şekilde eriştirmektedir.

Estetik denildiğinde tüm vücudunuzu ilgilendiren çok sayıda hizmet bünyemizde bulunmaktadır. Merkezime müracaatta bulunan müşterilerimiz arasından en çok yakıntı edilen konuların başında göğüs ve burun konusunda olan meseleler gelmektedir.

Estetik uygulamasını gerçekleştirme ile ilgili uzman hekimlerimiz sizlere eşlik etmektedir. Sürpriz neticelerle karşılaşmadan istediğiniz görüntüye estetik İzmir ile kolayca sahip olabilirsiniz.
Dolgu uygulaması gibi değişik hizmetlerimizde popüler işlemler arasında bulunmaktadır. Dolgu yapılacak olan bölgenin çözümleme işlemleri gerçekleştirilerek ihtiyaç duyulan çalışma başlatılmaktadır. Dolgu maddesi uzun müddet sizleri iyi hissettirecek ve sıhhatinizi rizikoya atmayacak muhtevalardan oluşmaktadır. Bu sayede giderek cilt altında yok olan yağ dokuları sarkma gerçekleşen bölgeye enjekte edilerek genç ve gergin bir vücuda sizlerde kolayca sahip olabilirsiniz.
Yalnızca cilt üzerinde oluşan meselelerle hudutlu kalmıyor hizmetlerimiz bu arada saç ile alakalı çeşitli meselelerinize da el atıyoruz.

Lazer uygulama işlemlerimiz ile vücut üzerinde yer alan fazla tüyler tarihe karışıyor. Kol bacak, koltuk altı, genital bölge ve göğüste yer alan tüyleriniz birkaç seans nihayetinde bir daha çıkmamak üzere lazer uygulamalar ile ortadan kalkmaktadır. Her defasında severek etek ve giysi giyebilmenin keyfini sürebilmek için sizlerde lazer hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Nd-Yag lazer gibi çok özel hizmetlerimiz görülmemiş ekonomik ücretlerle estetik İzmir merkezimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için hizmete sunulmaktadır.

Dr. Dermatologlarımız eşliğinde istediğiniz işlemler profesyonel bir biimde sunulmaktadır. Sıhhatinizi hiçe saymayacak merdiven altı uygulamaları seçenek ederek paranızı ve güzelliğinizi rizikoya atmayınız.
Doğru ve eğitimli bir merkez ile çalışmak için sizleri de aramıza bekleriz.
Dilerseniz site adresimiz üzerinden bizlere erişebilir dilerseniz 0 232 366 66 80 Numaralı telefonlarımız aracılığı ile kolayca ön bilgi alabilirsiniz

Notox Estetik Konumu
Notox Estetik Resimler & Videolar
Notox Estetik Ürün & İlanlar
Notox Estetik yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Notox Estetik

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri