Kibaroğlu Döküm - Denizli / | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Kibaroğlu Döküm

Hacıeyüplü Sanayi Bölgesi 3215 Sokak No: 4 Üçler Merkez - Denizli /
Firma toplam 0 yorum almış, 1200 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Kibaroğlu Döküm Hakkında

İlk olarak 1969 yılında Denizli ili Servergazi Beldesin’de 400 m2 lik alan içerisinde iç piyasaya dönük olarak pik merdane, pik valsler ve pik kasnaklar üretimi ile sektöre giriş yapmıştır. İlerleyen dönem içerisinde, ölçek genişletilerek tonaj artımına gidilmiş, tek parça 12 ton ve 8 saatte 24 ton kapasiteye ulaşılmıştır. Firmamız adına gerçekleşen bu olumlu büyüme bizi sfero, çelik merdane imalatına yönlendirerek, firmamız 8000 m2 si kapalı 7000 m2 si açık toplam 15000 m2 lik geniş bir alana yayılan modern tesisine ulaşmasını sağlamıştır.

Kibaroğlu Döküm Sanayi Limited Şirketi olarak misyonumuz gereği yüksek kalite standartlarında müşteri odaklı, ileri teknolojiyi takiben siz değerli müşterilerimizin her türlü sfero, pik, çelik, vals, makine parçaları ve merdane ihtiyacını en kısa sürede karşılayabilecek üretim düzeyine ulaşmanın haklı gururunu taşımaktayız. Personel portföyümüzü siz değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi ve doğru şekilde karşılayabilecek, sizlere maksimum fayda sağlayabilecek uzman kişilerle donattık.

Uzman kadromuz Kibaroğlu Döküm Sanayi Limited Şirketi garantisi altında siparişten imalata, imalattan teslimata, teslimattan müşteri memnuniyetine kadar siz saygıdeğer müşterilerimizin yanında yer almayı amaç edinmiştir. Bu anlayışla sizlerle birlikte ulusal ve uluslararası piyasaya en iyiyi, en güzeli kaliteden ödün vermeden sunmak dileklerimizle.

Kibaroğlu Döküm Konumu
Kibaroğlu Döküm Resimler & Videolar
Kibaroğlu Döküm Ürün & İlanlar
Kibaroğlu Döküm yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kibaroğlu Döküm

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri