Kavas Yapı inşaat - Nevşehir / Nevşehir | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Kavas Yapı inşaat

Atatürk Bulvarı Office Göreme no:16/9 Merkez/Nevşehir - Nevşehir / Nevşehir
Firma toplam 0 yorum almış, 1158 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Kavas Yapı inşaat Hakkında

2007 yılının ilk aylarında sektördeki faaliyetlerine başlayan firmamızın, en büyük kazanım beklentisi tecrübe birikimi ve ticari itibar olmuştur.Yaptığı her işte başarı çıtasını yükseltmeyi hedef alarak 2011 yılı ocak ayında KAVAS YAPI İNŞAAT TAAHHÜT HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

Geçen on yıl zarfında yaklaşık 35.000 m2 konut ve iş yeri inşaatını tamamlamış ve sahiplerine teslim etmiş olan KAVAS YAPI, imzasını attığı her projede bir öncekinden daha iyisini yaparak, kaliteden taviz vermeden yeni projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

Projelerini hayata geçirirken öncelikli iş prensipleri ve tavizsiz kalite anlayışına sahip olan ve bu sayede taahhütlerini zamanında yerine getiren firmamız kısa zamanda en ideal bütçe ile günümüz yasam koşullarında en uygun konut ve işyerlerini siz değerli müşterileri ile buluşturmayı ilke edinmiştir.

Yapı ve inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek dünyadaki global değişikliklerin sektördeki yansımalarını projelerinde uygulama gayreti içerisinde olan firmamız sıradan konutlar değil, kaliteli yaşam alanları inşaa etmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Öncelikle kentimizde, daha sonra da bölgemizde basarı çizgisini her gecen gün yükseltmeyi amaç edinerek, aynı iş prensiplerine sahip, taviz verilemez kalite anlayışında, aynı çizgide olmayı önceliğimiz olarak gördüğümüz çözüm ortaklarımız ile birlikte sıcak yuvalara dönüşmüş ve dönüşecek olan yeni projelerde de siz değerli müşterilerimizin yüksek beğenilerini hak etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kavas Yapı inşaat Konumu
Kavas Yapı inşaat Resimler & Videolar
Kavas Yapı inşaat Ürün & İlanlar
Kavas Yapı inşaat yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kavas Yapı inşaat

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri