İkiz Ofset Matbaacılık - Balıkesir / | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

İkiz Ofset Matbaacılık

Eski Kuyumcular Mh. Çavuş Sk. No :9 Karesi - Balıkesir /
Firma toplam 0 yorum almış, 797 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
İkiz Ofset Matbaacılık Hakkında

Matbaa,balokesir,davetiye,matbaa,kalem,kutu,mendil,bloknot,broşür,etiket,sticker,klasör,dosya,ofset,kristal,sünnet,katalog,kupa,şemsiye,poster,matba,basko,kartvizit,ucuz,matbaacı,matbaası,zarf,antetli,el ilanı,afiş,torba zarf,cepli dosya,ambalaj, tahsilat makbuzu, tediye makbuzu, fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, irsaliyeli fatura, adisyon, gider pusulaso, reçete, grafik tasarm,kurumsal kimlik İİkiz Ofset Kraftmat Matbaacılık Reklamcılık İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. olarak size grafik tasarım, ofset baskı, digital baskı, promosyon baskı çeşitleriyle hizmet vermekteyiz. Sitemizden ürün ve hizmet çeşitlerimizin detaylarına ulaşabilir, dilediğinizde sipariş formu araclığıyla yada çeşitli iletişim araçlarıyla kolayca isteklerinizi bize iletebilirsiniz. İkiz Ofset' in iletişim bilgilerine, bugüne kadar ki gelişimi ve modern tasarım hizmetlerine yine ilgili linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz."

Son on yılda reklam için internet kullanımı artsada,dijital baskı hala reklam için en önemli role sahiptir. Birçok şirket reklam için dijital baskı yaptırmaktadır ve zorundadır.

Dijital daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için en doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitliliğide dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.

Dijital Baskı nedir?
Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. 

Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların,dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Neden Dijital Baskı seçilmeli?
Dijital Baskı Faydaları ;
İşinizde Dijital Baskıyı Kullamanızın 3 Sebebi
1) Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş, dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Günümüz koşullarında şirketlerin reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.

2) Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır.
Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.

3) Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan photoshop, corel gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay. Dijital baskı bugün tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır.​

Değerli müşterimiz, Bize en kısa sürede ulaşmak için çağrı merkezi telefonlarımızdan veya ikiz.ofset@hotmail.com e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız, soru, sorun veya önerileriniz ile en kısa sürede ilgilenecek ve tarafınıza bilgi verecektir.

https://www.tabelareklam.net sitesi, "%100 müşteri memnuniyeti" parolası üzerine kurulmuştur. Müşterilerimizden aldığımız olumlu - olumsuz tüm geri dönüşler bizim için çok önemlidir. Bu bilgiler, müşteri hizmetleri departmanımızda işlenerek uzman personelimiz tarafından bilgi havuzunda toplanarak yorumlanır ve bu yorumlar hizmet kalitemizin sürekli yenilenmesi ve daha da yukarı çekilmesi için kullanılır

İkiz Ofset Matbaacılık Konumu
İkiz Ofset Matbaacılık Resimler & Videolar
İkiz Ofset Matbaacılık Ürün & İlanlar
İkiz Ofset Matbaacılık yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

İkiz Ofset Matbaacılık

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri