Gözde Temizlik - Mersin(İçel) / Mezitli | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Gözde Temizlik

Menderes MH. 35421 Sokak Lavin apt. Zemin Kat. Mersin/Mezitli - Mersin(İçel) / Mezitli
Firma toplam 0 yorum almış, 1254 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Gözde Temizlik Hakkında

Büyük yerleşkeler en çok temizlik gerektiren mekânlardandır. Bunlar arasında okullar, alışveriş merkezleri, havaalanları yer almaktadır. Apartman ve ofis temizliği de buna dâhil edilebilir. Mersin temizlik firmaları arasında büyük bir şöhrete sahiptir gözde temizlik. Büyük işletmeler genellikle temiz ve hijyen bir ortam içinde olmak isterler. Tabii burada dışarıdan gelenlere gösterilebilecek hoş intiba kadar çalışanların zamanlarının çoğunu burada geçirmesinin de etkisi büyüktür. İş verimliliği sağlayabilmek açısından çalışanlar üzerinde motivasyon sağlama yönü de vardır temizliğin. Mersin temizlik firmaları arasında rutin temizlik elemanları sağlayan ender firmalardan birisiyiz. Şöyle bir hayal edin, her sabah işe geldiğinizde sizi ferah ve temiz bir ofis ortamı karşılıyor. Kendinizi nasıl hissedeceğinizi şimdiden tahmin eder gibiyiz.

Büyük küçük çaplı apartmanların ortak alanlarının temizliği de çoğunlukla Mersintemizlik firmalarına talep oluşturan sebeplerdendir. Bizden talep ettiğiniz işler arasında bahçe ve çevre temizliği, asansör boşlukları, merdiven sahanlıkları, bodrum, merdiven ve bazaları, depo ve sığınakların temizliği, su deposu temizliği ve çatı katı temizliği gibi mekânlar bulunmaktadır. Mersin temizlik firmaları arasında bu alanların temizliği ile ilgili iddialı performans gösteren bir ekibe sahibiz. Ekibimizde çalışan elemanlar güler yüzlü bir biçimde en kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmekte. Sabah tam vaktinde çalışma yerinde olmaktalar. Temizlik malzemeleriyle birlikte gelerek işe koyulmaktadırlar. Ortak olarak nerelerin temizlenmesine karar verdiysek oraları temizlemektedirler.

Beraberlerinde temizlik işlemi için gereken ne kadar alet edavat varsa hepsini getirmektedirler. Büyük yerleşkelerin temizliği tek kişiyle yapılamayacağı için çoğunlukla grup olarak gelmektedirler. Okul dershane gibi mekânlarda da başlangıç prosedürleri aynıdır. Mersin temizlik firmaları arasında da bu prosedürlerde bir değişiklik olmamaktadır. Hatta toplu kullanım alanlarına sahip bu mekânlarda günlük temizlik ev temizliğinden daha büyük önem arz etmektedir. Bir günlük bir kullanımdan sonra dönüp mekâna bakıldığında her yer altüst vaziyette ve çok kirlidir. Özellikle tuvaletlerin hali bakılmayacak kadar kötüdür. Bu yüzden Mersin temizlik firmalarına başvuranların çoğunluğu da bu okul ve dershanelerdir. Öğrencilerin sağlığı açısından bizim gibi firmalarla çalışmanız çok önemlidir.

Moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, alçı kalıntıları, Camlar, kapı ve pencereler Pencere Pervazları, Seramik Fayans  ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim Detaylı Genel temizlik hizmeti sunmaktadır.   İnşaat ve tadilat sonrasında Site, Bina, Ev, İşyeri Hastane, Okul, AVM, Plaza Gibi mekânların temizliği konusunda A dan, Z ye inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Fayanslara Yerleşmiş lekelerin garantili olarak çıkartılması hizmeti Gözde Profesyonel Temizlik Tarafınan özenle yapılır

Gözde Temizlik Konumu
Gözde Temizlik Resimler & Videolar
Gözde Temizlik Ürün & İlanlar
Gözde Temizlik yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Gözde Temizlik

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri