Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi - Afyonkarahisar / Afyonkarahisar | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi

Hasan Karaağaç Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:39/B-C Merkez, 03000 Afyonkarahisar - Afyonkarahisar / Afyonkarahisar
Firma toplam 0 yorum almış, 483 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi Hakkında

Fixerkit, farklı platformlar üzerinde yapılan sosyal medya planlaması ve seo analizlerini tek panel üzerinde toplayıp bu işlemleri otomatik olarak yapılmasını sağlar. Kullanıcıların iş gücünden ve zamandan tasarruf etmesini amaçlar. Birden fazla sosyal medya hesaplarının tek panel üzerinden yönetimini, sitenizin arama motorlarındaki hangi kelimler de kaçıncı sırada olduğunu ve gelişimini günlük olarak takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar


Sosyal Medya Yönetimi
Aynı veya farklı sosyal medya sitelerindeki bir veya birden fazla hesabınızı tek panel üzerinden yönetmenizi sağlar. Yapmak istediğiniz bir paylaşımı tek seferde tüm hesaplarınıza zahmetsizce gönderebilir, düzenleyebilir, silebilir ve analizini yapabilirsiniz.


Sıra Bulucu & Sıra Takibi
Belirlediğiniz kelimelerde sitenizin arama motorlarındaki masaüstü ve mobil cihaz arama sonuçlarında kaçıncı sırada olduğunu günlük olarak takip edebilir ve rakiplerinize göre durumunuzu analiz edebilirsiniz. Gelişiminizi günlük, haftalık ve ilk günkü durumunuza görebilirsiniz


Anahtar Kelime Sıralama Takibi Hizmetleri
Fixerkit ücretsiz olarak anahtar kelime sıralama takibi hizmeti veren platformlardan biridir. Ayrıca büyük projeler için geniş kapsamlı takip paketleri bulunan ve her bütçe ya da her proje için yüksek kalite stadartlarına uygun hizmet politikasını benimsemiştir.

Fixerkit.com günlük olarak anahtar kelime takibi raporlamaları yapmakta ve web sitesi sahiplerinin dijital pozisyonlarını öğrenerek geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Kusursuz sıralama raporları sağlayan ve ayrıca tüm soru ya da sorunlarınız için hızlı destek vererek kullanıcılarının daima mutlu olmasını sağlayan bir platformdur.

Otomatik Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri
Fixerkit.com sadece anahtar kelime sıra takibi değil, ayrıca otomatik sosyal medya yönetimi hizmetleri de vermektedir. Sosyal medya hesapları ile uzun süre vakit harcayan kurum ya da markalar için, tarih, saat ve içerik belirlenerek otomatik olarak ay boyunca paylaşılmasını sağlayan bu hizmet; Aşırı derecede vakitten tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Otomatik sosyal medya yönetimi ve site sıra takibi hizmetleri fixerkit tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğer ücretsiz paketler projeniz için yeterli gelmiyor ise, ücretli sürümlere geçiş yaparak en uygun fiyata en kaliteli hizmeti edinebilirsiniz.

Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi Konumu
Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi Resimler & Videolar
Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi Ürün & İlanlar
Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Fixerkit Sosyal Medya Yönetimi ve Sıra Takibi

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri