Farmasi Elis Kozmetik - Konya / Karatay | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Farmasi Elis Kozmetik

Dış Kapı No: 1-I İç Kapı No: 5 Karatay/Konya - Konya / Karatay
Firma toplam 0 yorum almış, 575 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Farmasi Elis Kozmetik Hakkında

Kozmetik ve kişisel bakım şirketimiz Elis Kozmetik, çok sayıdaki ofisimizle birlikte yurtiçinden yerli güzellik ve kişisel bakım malzemeleri tedarik eden bir tedarikçidir. Kişisel bakım endüstrisindeki araştırmacılara, formül vericilere ve pazarlamacılara çok çeşitli uzmanlık, temel ve doğal olarak türetilmiş bileşenler sunuyoruz.


Çok uzun yılların deneyimine sahip grubumuz, müşterilerimizle güçlü iş ilişkileri kurmuştur ve ağımızı dünya genelinde genişletmeye devam edecektir. İhtiyaçlarınıza uygun mükemmel ürün ve hizmetler sunarak, uluslararası bir hizmet sağlayıcısı olmak için grup şirketlerimizin üretim ve lojistik alanındaki güçlerinden yararlanıyoruz.


Firmamızın misyonu, sektördeki uzun geçmişimiz ve tecrübemizden yola çıkarak saygın bir global hizmet markası olmaktır. Tüm müşterilerimize yüksek değerli ürünler ve etkili hizmetler ile bunlara dair bilgi ve eğitimler sunmayı amaçlıyoruz.


Kurulduğumuz günden beri, kimya, teknoloji ve pazar bilgisine dayanarak, farklı segmentlerde geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmak için dünya çapında faaliyetlerde bulunmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Bize Katılın

Bünyemizdeki binlerce lider kurumsal müşteri, çok sayıda çalışan, her geçen gün genişleyen birçok şirketten oluşan küresel bir ağ ve güçlü üretim araştırma ve geliştirme yeteneklerine sahibiz.


Kozmetik ve kişisel bakım üzerine odaklanmış Elis Kozmetik, çevreye duyarlı ürünler geliştirmeye, tedarikçilere sürdürülebilir üretim uygulamalarını teşvik etmeye ve yeni ve natif kullanımları savunmaya devam ediyor. Şirketimizin çevre ve enerji sektörünü ürünler, hizmetler, teknolojiler ve bilgiler yoluyla nasıl desteklediği hakkında daha fazla bilgi için sitemizi inceleyebilir ve dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sitemizde ayrıca ürünlerimize dair, network ağımızdaki lider müşterilerimizin çalışma prensipleri, prim sisteminin nasıl işlediği hakkında, dahası aramıza nasıl katılacağınızla ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz. 


Bize Katılmak Size Ne Sunuyor?

Elis Kozmetik network üyelik planımız üç bileşenden oluşur; üyelik, katılım ve liderlik.


Üyelik


Üyelik, sorumlu kariyer sürecinizde hangi aşamada olduğunuza ve katılım yeteneğinize bakılmaksızın her kuruluş için değer sağlamak üzere tasarlanmıştır. Üyelik avantajları hakkında bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Katılım


Bu, daha derin katılımı kolaylaştırmak ve üye gereksinimlerini karşılamak amacıyla çeşitlilik ve dahil etme, iyi olma, topluluk ve çevre dahil olmak üzere belirli konu alanlarında çeşitli ortaklıklar sunar. strateji ve amaç ile sorumlu işletme yönetimi eğitimi programı üzerine ortaklıklar da bulunmaktadır.


Liderlik


Bu, çok yıllı bir süre boyunca bir konuda liderlik göstermek ve bir konuyu hayata geçirmek için bizimle birlikte çalışmak isteyen üyeler içindir. Bu üyeler, teklif ve sorunlara özel liderlik ekiplerinden birinin sorumluluğunu alarak, liderlik etmek, katılmak, ziyaret etmek, araştırmak, kampanya düzenlemek, sponsor olmak, ev sahipliği yapmak ve ağ kurmak gibi görevleri üstlenecektir.


Liderlik teklifleri yerel, bölgesel ve ulusal politika oluşturma, örgütsel profil, düşünce liderliğine katkı ve diğer üst düzey liderlerle network oluşturma üzerinde daha fazla etki sağlar. Ayrıca bu üyelerimiz, avantajlı prim sistemi sayesinde kazanç sağlarken, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini de daha uygun fiyatla alma şansına sahip olacaktır.

Farmasi Elis Kozmetik Konumu
Farmasi Elis Kozmetik Resimler & Videolar
Farmasi Elis Kozmetik Ürün & İlanlar
Farmasi Elis Kozmetik yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Farmasi Elis Kozmetik

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 09:00 - 18:00
  • Salı 09:00 - 18:00
  • Çarşamba 09:00 - 18:00
  • Perşembe 09:00 - 18:00
  • Cuma 09:00 - 18:00
  • Cumartesi 10:00 - 18:00
  • Pazar 10:00 - 18:00

Firma Haberleri