Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret - İstanbul / Pendik | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret

Ramazanoğlu Mah. Sıhhiye Sokak No:16/1 - İstanbul / Pendik
Firma toplam 0 yorum almış, 1374 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret Hakkında

DoğaCup Karton Bardak ve Ambalaj iddialı bir şekilde girdiği sektörde müşterilerine geniş bir yelpazede hem estetik hem de kullanışlı ikram malzemeleri ve karton bardaklar sağlamayı amaç edinmiştir.

İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi dikkate alarak tasarladığımız bardakları klasik baskılı, baskısız veya özel baskılı olarak zevkinize sunuyoruz.

Çevre konusundaki hassasiyetleri dikkate alarak ve insan sağlığı unsuruna saygı duyarak faaliyet gösterirken, aynı zamanda geri dönüşüme de imkân veren biçimde üretimlerimizi yürütmekteyiz.

Elbette En Önce Kalite

Daima yüksek kalite odaklı çalışırız ve kalitemizden ödün vermeyiz. Stratejimiz bol çeşit sunarken, gerek özel taleplerinizi gerekse her tür genel kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan bir anlayışla üretim yapmaktır.

Karton bardakların kullanım alanlarına bakacak olursak;

 • hastaneler, okullar vb. her türlü kamu kuruluşları
 • reklam ajansları, acenteler vb. özel sektör işyerleri
 • otobüs, uçak vb. seyahat firmaların ulaşım araçları
 • fuarlar, konserler, festival vb. organizasyonlar
 • kahve – çay evleri ve kafeteryalar gibi daha birçok farklı alanlar olarak çeşitlilik arz ettiğini göreceğiz.

Biz de bu anlamda gerek markanızın, organizasyonlarınızın logosu, gerek özel tasarımlarla baskı yapabildiğimiz ürünlerle işletmenizin satışa yönelik mesajlarını verebilecek şekilde üretim yapıyoruz. Böylelikle markalaşma ve marka prestijinizi sağlama yolunda kaygılarınıza değer veren ve özen gösteren bir yaklaşımla üretim yapıyoruz.

Marka bilinirliğinize katkıda bulunmak, müşterilerinizin markanıza dönük olumlu algısını pekiştirmek ve onlarla iletişim kurabilen ürünler tedarik etmek için önemli bir yer tutan baskı teknolojisini, kişiselleştirilmiş ve heyecan verici ürünlerle size yansıtıyoruz.

Daima İnovasyon

Yenilikçilik de en önemsediğimiz değerlerden birisidir. Ürün yelpazemizi her geçen gün geliştirirken, daha özel daha farklı tasarımlar ve seçenekler sunmaya odaklanmış bulunmaktayız. Sürekli estetiğe önem veren ve farklı ihtiyaçları karşılarken natiflerinizi çoğaltabilen bir çeşitlilik sunma gayretiyle çalışıyoruz ve kendi gelişimimize hem de firmanızın farklılığına katkıda bulunuyoruz.

Yüksek kalitede görselleri bardak tasarımlarımızda kullanarak özelleştirilmiş, renkli ürünlerinizi size sunmanın sevincini sizinle beraber yaşıyoruz.

Gıda sektörü gibi hassas bir alanda uzmanlaşarak elde edilmiş 30 yıllık bir tecrübeyi yansıttığımız karton bardak ve ambalaj işimizi en hijyenik koşullarda ve sağlık dostu bir anlayışla sürdürüyoruz. 700 m²’lik bir üretim tesisine sahip olan DoğaCup Karton Bardak ve Ambalaj işletmesi yüksek bir vizyon ve kararlılık ile yoluna devam etmektedir.

Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret Konumu
Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret Resimler & Videolar
Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret Ürün & İlanlar
Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret yorumları

  Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Doğa Cup Karton Bardak Ve Ambalaj Sanayi Ticaret

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi -
 • Salı -
 • Çarşamba -
 • Perşembe -
 • Cuma -
 • Cumartesi -
 • Pazar -

Firma Haberleri