Değişim Fitness Spa ve Güzellik - İstanbul / | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Değişim Fitness Spa ve Güzellik

Göztepe Mah. Batışehir Projesi C1 Blok No:2/B - İstanbul /
Firma toplam 0 yorum almış, 987 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Değişim Fitness Spa ve Güzellik Hakkında

Değişim Fitness 2014 yılında YILMAZ Brother’s kardeşler tarafında aile şirketi olarak kurulmuştur. Başakşehir 1 . Etap’ta 300 M2’lik alana kurulan salon Türkiyede ilk defa uygulanan Yılmaz Brother’lerin geliştirdiği Sportif Check - Up sistemi ile kısa sürede sonuç vererek insanların ilgisini çekmeyi kısa sürede başarmıştır. 2017 senesinde Batışehir de 3500 Mt2 kapalı 2000 Mt2 açık, toplam 5500 Mt2 den oluşan 2. şubeyi açan Yılmaz Brother’s kardeşler burada da aynı başarıyı göstermiştir.

Vizyon olarak kendini geliştirebilen , güler yüzü eksik etmeyen , üye önerilerine kulak asan bir kurum haline gelmeyi hedeflemiştir. İşletmecilerin bu sektörün alt yapısından gelmeleri ve akademisyen olmaları sektörde ki üye memnuniyetini rahatlıkla arttırmıştır. 2 farklı şube 2 farklı konsept ile bütün üyelerin ihtiyacına göre şube seçmeleri kolaylaştırılmıştır.

Değişim Fitness Vip 1 etapta tamamen üyelerin 13 ayrı test uygulayarak sonuç garantisi vererek üyelerin yaşantılarının kontrol altına alarak kısa sürede sonuç aldıran bir sistemle çalışırken ,Değişim Fitness Batışehir Premium şubesinde güzellik merkesi ,spa ,fitness,sauna,türk hamamı,buhar hamamı stüdyo dersleri ,yüzme havuzu ,tenis cortu, ücretsiz diyestisyen hizmeti ve vitamin cafenin olması üyenin birden fazla yöne zaman harcamasına ve her ihtiyacının giderilmesi yönüyle ön plana çıkmıştır.

Bu yüzden üyeler amaçları , konumlarına göre şube seçmekte pek zorlanmamaktadır. Burda ki amaç üyelerin ihtiyaçlarına göre şubelerimize yönlendirip hizmeti eksiksiz bir şekilde sunmaktır. Yılmaz Brother’s kardeşler kendilerinin ve kurumlarının geliştirmeleri ve devamlı üye memnuniyetine önem vermeyi hedef haline getirmeyi bilmişler ve bunun için olumlu adımlar atarak kendi ispatını yapmış bulunmaktadır.

Erkan YILMAZ
Değişim Fitness Yön. Kur. Bşk.

Aşır YILMAZ
Değişim Fitness Yön. Kur. Bşk. Yrdc.

Serkan YILMAZ
Değişim Fitness Yön. Kur. Bşk. Yrdc.

Değişim Fitness Spa ve Güzellik Konumu
Değişim Fitness Spa ve Güzellik Resimler & Videolar
Değişim Fitness Spa ve Güzellik Ürün & İlanlar
Değişim Fitness Spa ve Güzellik yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Değişim Fitness Spa ve Güzellik

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri