Bitlis Kültür Koleji - Bitlis / | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Bitlis Kültür Koleji

Atatürk Mah. Feyzullah Ensari Cad. No:192 - Bitlis /
Firma toplam 0 yorum almış, 1086 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Bitlis Kültür Koleji Hakkında

Dün; 1979’da Beyazıt’ta tek şubesi ile “Öyle bir genç ki kültür’lü” iddiasıyla eğitim hayatına başlayan “Kültür Dersaneleri”, 1990’da büyük bir atılım yaparak yeni şubeler açmaya başlamıştır. Kültür Dersaneleri Üniversiteye Hazırlık hizmetini Liselere Hazırlık alanına da taşıma gayesiyle 1995’te Fatih Dersanelerini bünyesine katmıştır. Fatih Dersanesi, Fatih ilçesinde 1969’da kurulan ilköğretime dönük hizmet veren bir kurumdu, bugün İstanbul’da 42 şubesiyle hizmet veren büyük bir eğitim zinciridir. Kültür Dersaneleri, yeni kurum açma ilkesine, 1997’de English Time dil okulları ile devam etmiştir. “Kültür Dersaneleri”, kurumlarının yanında eğitim hizmetini yayıncılık alanında da sürdürmüş, kaliteli ve kapsamlı dokümanlarıyla öğrencilerini yetiştirmektedir. 

Özellikle yaptığı “yenilik”lerle öne çıkan Kültür Dersaneleri, 1999’da hazırladığı “Kültür Digital” eğitim teknolojileri projesi ile Türkiye’de üniversite hazırlık alanında bir ilki gerçekleştirmiştir. Bugün; İstanbul’da 25 Üniversiteye Hazırlık, Anadolu’da 41 Üniversite ve Liselere Hazırlık şubesi olan “Kültür Dersaneleri”, ilerleyen yıllarda da birçok ilde Kültür Temel Liseleri açarak kaliteli hizmetini tüm Anadolu’ya yayma çabası içinde olacaktır. 

Her biri kendi alanında markalaşmış eğitim kurumlarımızla; Kültür Yayıncılık, Şimşek Yayıncılık, Ünlü Yayıncılık, English Time, Dersanem Dersanesi, Nişantaşı Üniversitesi, Biruni Üniversitesi, Kida Kitap Dağıtım gibi kurumların pek çok şubesiyle daha iyi eğitim verebilmek adına var gücüyle çalışmaktadır. 

Bugün olduğu gibi yarın da Kültür Koleji; yüksek hizmet anlayışı, güçlü öğretmen kadrosu ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile ilerlemeyi tüm Türkiye’nin teveccühüyle de hızlı gelişmesini sürdürecektir. Eğitime ve insanımıza yapılan bu yatırım, Türkiye’nin geleceğine yapılan bir yatırımdır.

Bitlis Kültür Koleji Konumu
Bitlis Kültür Koleji Resimler & Videolar
Bitlis Kültür Koleji Ürün & İlanlar
Bitlis Kültür Koleji yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bitlis Kültür Koleji

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri