Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım Sandalye - İzmir / Karabağlar | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım Sandalye

Aşık Veysel Mah. 4000 Sok .12/A - İzmir / Karabağlar
Firma toplam 0 yorum almış, 1405 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım ... Hakkında

otel ekipmanları, bahçe mobilyaları, alüminyum şezlong, alüminyum oturma grupları,ahşap sandalye,bar sandalyesi,alüminyum sandalye,tel sandalye üretimi yapmakta Çe-Ka Masa ve Sandalye, İzmir masa sandalye sektöründe faaliyet gösteren ilk firmalar arasında yer almaktadır. Sektöründe yıllar içinde edindiği tecrübe ve alanında profesyonel ekibiyle alüminyum sandalye, alüminyum bahçe mobilyaları ve alüminyum şezlong başta olmak üzere sandalye ve masa sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Teknik ve pazarlama alanında sahip olduğu bilgi birikimi, yeniliğe her daim açık olması, şirketimizi sektörün lider firmaları arasında yerini almasını sağlamıştır. 

Dünyada alanında yaşanan teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli yeni ürün ve hizmetler ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız. Bu bağlamda Çe-Ka Masa ve Sandalye olarak siz değerli müşterilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda, mekana ve isteğinize uygun masa ve sandalye üretimi yapmaktayız.

Firmamız; topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle çalışma ve sürekli kendini geliştirme, müşteri memnuniyetini esas alma, çalışan personelin motivasyonunu yüksek tutma temellerine dayanarak sürekli iyileştirme ve esas müşteri memnuniyeti felsefesine sahiptir.

Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım ... Konumu
Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım ... Resimler & Videolar
Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım ... Ürün & İlanlar
Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım ... yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bahçe Mobilyaları,Alüminyum Şezlong,Tasarım Sandalye

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri