Atalay Mutfak - İstanbul / Beyoğlu | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Atalay Mutfak

Bahriye Cad. No:29 80370 - İstanbul / Beyoğlu
Firma toplam 0 yorum almış, 1011 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Atalay Mutfak Hakkında

Atalay 1890 yılında kurulmuş, Türk Endüstriyel Mutfak sektörünün ilk ve en köklü firmasıdır. İlk kuruluş yıllarında bakır madeniyle işlenmiş, bugün evlerimizde "antika" olarak kullanılan; sini, kazan ve tencere ağırlıklı ürünlerin imalatını yapan Atalay, yetmişli yıllara gelindiğinde, alüminyum malzemenin işlerlik kazanmasıyla beraber; tepsi, tencere, sefertası gibi üretimler yapmış ve tüm Türkiye´ye satışını gerçekleştirmiştir. Ayrıca aynı yıllarda Türk Ordusu´nun mutfak ürünleri ve matara gibi ihtiyaçlarının %90´ını karşılayarak, ülkemizin kalkınmasına önemli faydalar sağlamıştır.

Bugün Atalay 80´li yıllarda başladığı paslanmaz çelik imalatına ek olarak üç ana grupta üretim ve satış yapmaktadır:

 • Set üstü yardımcı ekipmanlar; tencere, tava, taşıma tepsisi ve diğer ürünler.
 • Paslanmaz çelik tezgah, dolap, evyeli çalışma tezgahları.
 • Pişirici ve soğutucu ekipmanlar.

İstanbul´da kendisine ait iki mağazası ve Çorlu’da üretimlerini gerçekleştirdiği Fabrikası ile Türk Endüstriyel Mutfak sektörüne hizmet veren Atalay, yurtiçinde 100´ü bulan bayii ağıyla, üretimlerini son kullanıcılara ulaştırmaktadır.Yurt dışında ise, gerçekleştirmiş olduğu proje çalışmalarıyla ürünlerini, Almanya, Fransa, Hollanda, İsrail, Finlandiya, Polonya, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Kenya, Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Amerika ve Kanada´ya yoğun bir şekilde olmak üzere, Uzak Doğu ülkelerine varan çalışmalar gerçekleştirerek, sektöründe Globalleşen bir Kurum halini almaya başlamıştır. Bu bağlamda, hedeflerini gerçekleştirme konusunda yatırımlarını, araştırma ve geliştirme çalışmaları üzerinde yoğunlaştırarak, potansiyel olarak hızla büyümekte olan Endüstriyel Mutfak Sektörün’de, kuruluşundan itibaren benimsediği üzere, öncü ve söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

Asırlık tecrübesini, üçüncü kuşağın enerjisiyle birleştiren firmamız, hedeflerine ulaşma yolunda, Kalitesinden, Müşteri Memnuniyetinden, ve Ülkemizi yurtdışında bulunduğu sektörde söz sahibi yapma ilkesinden, asla taviz vermeyecektir.

Atalay Mutfak Konumu
Atalay Mutfak Resimler & Videolar
Atalay Mutfak Ürün & İlanlar
Atalay Mutfak yorumları

  Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Atalay Mutfak

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi -
 • Salı -
 • Çarşamba -
 • Perşembe -
 • Cuma -
 • Cumartesi -
 • Pazar -

Firma Haberleri