Arel Yapı - İstanbul / Sultanbeyli | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Arel Yapı

Mecidiye Mah. Ağrı Cad. Zarif Sok. No:2 Sultanbeyli/İstanbul - İstanbul / Sultanbeyli
Firma toplam 0 yorum almış, 2504 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Arel Yapı Hakkında

AREL YAPI

 

Alüminyum Doğrama, Giydirme Cephe, Motorlu Panjur, Plastik Doğrama, Alüminyum Küpeşte Korkuluk, Katlanır Cam Balkon Sistemleri Isı Cam imalat montaj Hizmetleri.

Alüminyum doğrama, mimari çözümlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Binalarda değişik sistemlerde kullanılan alüminyum doğrama sistemleri alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme sistemleri, kayar katlanır pencere ve kapılar ve ofis bölme sistemleri benzer biçimde alanlarda çözüm noktasıdır.

Alüminyum doğrama günümüzde çok şekilde tercih edilen ve biroldukça yeni yapıda karşımıza çıkan güzel duyu açıdan çok muhteşem bir görüntü sağlayan doğrama ürünlerinin başında gelmektedir. Klasik doğrama ürünlerine baktığımıza ahşap ve plastik doğrama ürünleri çok dayanıklı olmamaları sebebiyle dış darbelere karşı dayanıksız ve temizlik açısından fazlaca büyük sorun çıkaran ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Bu gibi nedenlerle günümüzde alüminyum doğrama ürünlerinin daha çok popüler olması olağan görülmektedir. Güzel duyu bir görünüme haiz alüminyum doğramalar istenilen renge nazaran teslim edilmektedir. Çok aykırı renkler olmadığı sürece birçok renk seçeneği olan bu doğramalar yardımıyla mimari açıdan çok güzel estetik görünüm elde edilme şansı vardır.

Günümüzde bir binanın, yapının kıymetini gösteren ürünlerin başlangıcında o yapıda kullanılan alüminyum doğrama ve alüminyum ürünler gelmektedir. Hem estetik açıdan çok güzel bir görüntü sağlaması, hem çevreci olması, hem de uzun süreler dayanıklılığını koruması ve dış darbelere karşı büyük oranda kalitesinin koruması sebebiyle çokça tercih edilmekte ve kullanılan yapının kıymetini arttırmaktadır.

Ekonomik anlamda çok büyük maliyetler gerektirmeyen ve kazanımları düşünüldüğünde ilk etapta ekonomik külfetini hemen karşılayan alüminyum doğrama yardımıyla mükemmel ve çağdaş bir çizgide yapılara kavuşma şansınız bulunmaktadır.

Sizlerde klasik doğrama ürünlerinden kurtulmak, uzun süreler dayanıklı yapısı yardımıyla sizi yarı yolda bırakmayacak olan alüminyum doğrama yapmış oldurmak istiyorsanız, bizimle iletişim kurup detaylı informasyon alabilirsiniz.

 

 

Motorlu Panjur

 

Motorlu Panjur binaları ve tüm yapıları güneş ışığı başta olmak üzere, olumsuz doğa koşullarının etkilerine karşı korumak için pencerelere uygulanan ve iyi bir yalıtım elde eden sistemlerin genel adıdır panjur. Yapı güvenliği için de etkili bir yöntem olan ve binaları art niyetli girişimlere karşı sakınan panjur sistemleri, değişen teknolojinin getirdiği yeniliklerle entegre edilerek uygulanan Motorlu Panjur sistemleri.

 

Plastik Doğrama

 

Plastik Doğrama Şimdi bir ev düşleyin büyükler için rahatlık kaynağı, bir liman ve mutluluk merkezi, çocuklar için bir yuva kelimenin tam anlamıyla özgürlüğün adı. Bu öyle bir ev ki yaz - kış pencereleri yardımıyla ısı yalıtımını tam anlamıyla sağlayan, bünyesinde yaz kış konforu barındıran, gürültüyü hiç duyurmayan ve güvenli. Bu pencereler kolay temizlenen yapısı ve mimarisiyle evin bayanının en büyük yardımcısıdır PVC doğrama sistemleri.

 

Katlanır Cam Balkon

 

Katlanır cam balkon sistemleri konusundaki deneyimleri ile tekrar yorumladığı yeni nesil cam balkon sistemi kayar katlanır cam balkon sistemi, çalışma şeklini koruyarak daha dayanıklı ve işlevli hale getirilmiştir. Balkonun bir yaşam alanına dönüşmesi ile farklı ihtiyaçlar gelişmiştir. Çocuk emniyet kilidi, uzun ömürlü alüminyum fitiller ve daha geniş cam paneller sistemin özelliklerine sahiptir katlanır cam balkon sistemleri.

Arel Yapı Konumu
Arel Yapı Resimler & Videolar
Arel Yapı Ürün & İlanlar
Arel Yapı yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Arel Yapı

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri