Aktif Dedektör - Ağrı / Doğubeyazıt | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Aktif Dedektör

Çiftepınar Mahallesi, Sanat Sk. No:131, 04400 Doğubayazıt/Ağrı - Ağrı / Doğubeyazıt
Firma toplam 0 yorum almış, 1168 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Aktif Dedektör Hakkında

Aktif Dedektör sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmamız, müşterilerin bu alanda ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri bir arada sunmak için çalışmaktadır. Sektörde birçok dedektör firması bulunmaktadır, ancak çoğu firmalar satmakta oldukları cihazlar hakkında sadece teorilerini anlatmaktan öteye geçmemektedirler. Bunlardan çok azı tam hizmet olarak faaliyet göstermektedir.
Bizim amacımız müşterilerin tek yoldan tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve bunu yaparken en iyi hizmeti sunmaktır.
 
Sorunun doğru teşhisini ve doğru çözümünü bulmanın ciddi uzmanlık gerektirdiği bu alanda firmamız, bilgi, birikimin, ve tercübülerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Define ve Maden Arama Dedektörleri, Bu alanda dünyanın en gelişmiş teknolojilerini müşterilerimizin hizmetine sunan ve yeni teknolojilerin öncüsü olan Aktif Dedektör, Metal Dedektörlerin yanında Toprak Altı Görüntüleme sistemlerini ve  (aranan hedefe yaklaştırmaya yarayan)Alan Tarama Cihazlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duymaktadır. Firmamız tüm dünyadaki gelişmeleri sizin için takip ederek, en yeni teknolojileri en uygun koşullarda sizlere sağlamaya devam etmektedir.
 
Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaracak cihazları siz müşterilerimize sunmak. Bizden satın alınmış olan ve bizden satın alınacak olan cihazların pratik kullanımları hakkında cihazları maximum performansta kullanabilmek için en ince ayrıntısına kadar pratik eğitimini vermektedir.

Cihazlar ile ilgili püf noktaları ve  pratik kullanım tekniklerini uygulamalı göstererek  böylece müşteriye Alıcı-satıcı mantığıyla değil, Öğretmen-Öğrenci mantığıyla  yaklaşarak müşterilerimize her türlü çözümü sunmak için çalışmaktayız.
 
NOT: ÇÜNKÜ BİZİM DÜŞÜNCEMİZE GÖRE AYRINTILI PRATİK KULLANIM EĞİTİMİ VERİLMEDEN SATILMIŞ OLAN CİHAZLARIN MÜŞTERİ İÇİN BİR KAZMA VEYA BİR KÜREKTEN HİÇ BİR FARKI YOK!!!


VİZYONUMUZ 

Gelişen teknolojide her türlü kaliteli  yenilikleri  en kısa zamanda müşterilemizin hizmetine sunmaktır.

Aktif Dedektör Konumu
Aktif Dedektör Resimler & Videolar
Aktif Dedektör Ürün & İlanlar
Aktif Dedektör yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Aktif Dedektör

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri