Abc Dedektör - İstanbul / Küçükçekmece | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle
E-mail Onaylı

Abc Dedektör

Mehmet Akif Mahallesi, Aşık Veysel Cad./1. Akarsu Sok. No:25, 34307 Küçükçekmece/İstanbul - İstanbul / Küçükçekmece
Firma toplam 0 yorum almış, 1619 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Abc Dedektör Hakkında

ABC Dedektör, on yılı aşkın bir süredir ''dedektör'' sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Bir çok farklı marka ile işbirliği içerisinde olan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin her bölgesine hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul merkezli olan ABC Dedektör şirketinin Anadolu bölgesinde yer alan şubesi ile kısa zamanda her müşterinin ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahiptir. Bünyesinde farklı kategorilerden onlarca modeli barındıran ABC Dedektör, son yıllarda gösterdiği başarılarla da, haber gündemlerinde yer almayı başarmıştır. 

Satış öncesi test süreçleriyle de ön plana çıkan ABC Dedektör şirketi, gerçek arazi şartlarında yapılan testleri ve müşterilerine verdiği garanti ile sektörün parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir. Her daim en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan ABC Dedektör bünyesinde alan tarama cihazları, l dedektörleri ve yeraltı görüntüleme dedektörleri yer almaktadır. Hem satış hem de kiralama hizmeti sunan şirketimiz, satış öncesi ve satış sonrası verdiği destek ile her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. 

ABC Dedektör şirketinin satışa sunduğu bir çok dedektör modeline dair, gerçek raporlar, ekran görüntüleri ve videoları bulunmaktadır. Bu raporlar doğrultusunda, müşterilerine kaliteli hizmet sunma hedefini her geçen zaman arttıran ABC Dedektör, 2017 yılında da bir çok farklı dedektör modeli ile ön plana çıkmaya devam etmektedir. 

Abc Dedektör Konumu
Abc Dedektör Resimler & Videolar
Abc Dedektör Ürün & İlanlar
Abc Dedektör yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Abc Dedektör

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri