YouTube Premium Nedir? | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

YouTube Premium Nedir?

Dünyanın en büyük akış platformlarından biri olan Youtube, bugünümüzde bilhassa ...
YouTube Premium Nedir?

YouTube Premium Nedir?

Dünyanın en büyük akış platformlarından biri olan Youtube, bugünümüzde bilhassa Türkiye’de büyük bir ilgi görüyor. Çeşitli içerik yapımcıların videolarını yayınladığı Youtube platformu, son senelerde eklenen yeni bilhassari ile giderek kapsamlı bir program durumuna geldi. İnsanların birçoğu eskiden sadece müzik dinlemek amacıyla programlamayı kullanırken, bundan sonra oluşturulan geliştirmelerle beraber platform bir yayın akış platformuna dönmüş durumda. 2018 senesinde yurtdışında kullanıma yayılan ve 2019 senesinde Türkiye’de erişime açılan Youtube Premium ise, kullananlara detaylı konularda büyük yarar sağlıyor. Peki, Youtube Premium nedir? Youtube Premium bilhassari ve fiyatı ne?

YouTube Premium Nedir?

Dünyanın en büyük akış platformlarından biri olan Youtube, direkt olarak video esnasında kanalın aldığı reklam sayısına göre tanıtımlar yayınlıyor. Fakat bu da platformu bedava kullanan çoğu şahıs amacıyla seyir tadını ciddi oranda düşürebiliyor. Youtube Premium ise kullanıcıların seyir tadını artırabilmeleri amacıyla yayılan reklamsız bir Youtube tecrübesi sağlıyor. Bu hizmet, sadece tanıtımları ortadan kaldırmıyor, aynı vakitte detaylı bazı özel imkanları da yanında getiriyor.

Özellikle akıllı tablet ve telefon kullanan bireylerin bir hayli hoşuna gidecek bilhassar barındıran Youtube Premium; reklamsız video, internetsiz video izleme, arka planda oynatma ve Youtube Music gibi bilhassare de direkt olarak erişim olanağı sunuyor.

YouTube Premium Özellikleri Neler?

 

  • Reklamsız Videolar
  • İnternetsiz Video İzleme
  • Arka Planda Oynatma
  • Youtube Music

YouTube Premium Fiyatı Ne Kadar?

  • Bireysel Aylık 16,99 TL
  • Bireysel Yıllık 169,99 TL
  • Aile Aylık 25,99 TL
  • Öğrenci Aylık 9,99 TL

Bireysel Aylık Paket

Youtube Premium ilk bir aylık ücretsiz deneme süresinin ardından aylık 16,99 TL olarak ücretlendiriliyor. 

Bireysel Yıllık

Uygulama 12 ay öncesinden yıllık olarak bir ödeme planı sunarak tasarruf sağlıyor. Bu şekilde 200 lira yerine yıllık abonelik 169,99 TL’ye gelmiş oluyor.

Aile Aylık

Bir aylık ücretsiz deneme süresinin ardından aylık olarak 25,99 TL olarak ücretlendirilen aile paketi, 5 aile üyesine kadar kullanım imkanı sağlıyor.

Öğrenci Aylık 

Yine 1 aylık deneme süresinin ardından aylık 9,99 TL olarak ücretlendirilen öğrenci planından, koşulları sağlayan herkes faydalanabiliyor.