Whatsapp Çift Telefon Desteğini Getiriyor | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Whatsapp Çift Telefon Desteğini Getiriyor

Bir süredir testleri yapılan ve kullanıcıların isteği tarafında uygulamaya getirilmesi plan edilen ...
Whatsapp Çift Telefon Desteğini Getiriyor

Whatsapp Çift Telefon Desteğini Getiriyor

Bir süredir testleri yapılan ve kullanıcıların isteği tarafında uygulamaya getirilmesi plan edilen Whatsapp çift telefon desteği yakında güncelleme vasıtasıyla ekleniyor. Çift telefon desteği ile beraber aynı Whatsapp hesabı iki değişik telefon üzerinden bağımsız şekilde kullanılabilecek.

Bu konuyla alakalı Meta'nın ilk aşaması geçen senelerde olmuştu. Gelen çift aygıt sistemi yardımıyla Whatsapp hesapları bağımsız bir şekilde bilgisayarlarda da kullanılabiliyordu. Keza bütün bu işlemleri bir QR kodu okutarak yapabilen kullanıcılar, rehberlerinden sohbetlerine dek her şeyi aktarabiliyor. Bu prosedürü iki değişik telefon arasında gerçekleştirme isteyen kullanıcılar bu isteğini uzun süredir Whatsapp geliştiricilerine iletiyordu.

Çift Telefon Desteği Beta Sürümde Keşfedildi

WABetaInfo'nun fark ettiği ayrıntıya göre uygulamaya merakla beklenilen bu özellik eklenecek. Yeni beta sürümün kodlarında fark edilen bu yeni bilhassa beraber Whatsapp rastgele bir iptal ya da erteleme kararı almazsa bir hesap iki değişik telefonda kullanılabilecek.

Whatsapp Çift Telefon Desteğini Getiriyor

Şimdilik bu çift telefon desteğinin desteklemediği birtakım bilhassar de var. Mesela Whatsapp versiyonları fark ettiği takdirde birtakım problemler yaşanabiliyor. Bağlı telefonların konumları görüntülenemiyor ve toplu mesaj listeleri oluşturulamıyor.

Whatsapp her yeni özelliğini internet sitelerindeki blog vasıtasıyla tanıtıyor. Bu yeni özelliğin de yakın vakit içersinde resmiyete kavuşması mümkün.

Peki siz Whatsapp'ın yeni özelliği ile alakalı ne düşünüyorsunuz?