The Book Of Boba Fett Çıkış Tarihi | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

The Book Of Boba Fett Çıkış Tarihi

"The Mandalorian"ın başarısının ardından, hayranları Star Wars evreninden başka bir dizi ...
The Book Of Boba Fett Çıkış Tarihi

The Book Of Boba Fett Çıkış Tarihi

"The Mandalorian"ın başarısının ardından, hayranları Star Wars evreninden başka bir dizi için özlemle baş başa kaldı. "Boba Fett'in Kitabı" açıklandığında dilek birçok kişi için gerçek oldu. The Mandalorian'ı destekliyor ve hayranların bu konuda büyük umutları var. Birçok kişi yeni dizinin yayın tarihini merak ediyor.

Yeni şovun çevrimiçi olarak ne zaman yayınlanacağı hakkında da düşünüyorsanız, doğru yere gitmeniz gerekir. Her şey 29 Aralık 2021'de açıklanacak. 

Açılış sezonunda toplam yedi bölümlük haftalık bir yayın programını takip edecek. Ama internetten nerede izlerim? Makalemizin bir sonraki bölümünde tartışalım.

'The Book Of Boba Fett' Online Nerede İzlenir?

The Mandalorian'ın iki sezonuna benzer şekilde, spinoff serisi de sadece Disney+ (hindistan'daki Disney+ Hotstar) üzerinde yayınlanacak. İhtiyacınız olan tek şey akış hizmetine çalışan bir abonelik ve her Çarşamba yukarıda belirtilen zamanda platformda bizi izlemeye devam edin.

Ancak, platforma aboneliğiniz yoksa, başka bir rota izlemeniz gerekir. TV şovlarını ücretsiz izlemek için en iyi web sitelerinde ayrıntılı kılavuzumuzu okumanız gerekecektir. Merak etme, ben de seni çok 1990'lı yıl. listedeki tüm web sitelerini test ettik. Üstteki kiraz, tüm seçeneklerin kullanımı tamamen yasal olmasıdır.

'Boba Fett'in Kitabı'nda Neler Olacak?

 

Çok beklenen serinin resmi özeti şöyle diyor:

"Seri, efsanevi ödül avcısı Boba Fett ve paralı asker Fennec Shand'i, bir zamanlar Jabba the Hutt ve suç örgütü tarafından yönetilen topraklarda iddialarını ortaya koymak için Tatooine'in kumlarına döndüklerinde galaksinin yeraltı dünyasında gezinirken bulur."

Bu makale için bu kadar. İzleyebileceğiniz için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirin.

'Boba Fett'in Kitabı' Hakkında SSS

Boba Fett'in Kitabı bir spinoff mu?

Evet, dizi popüler Disney+ dizisi "The Mandalorian"ın bir parçası.

Boba Fett'in Kitabı Mandalorian'ın üçüncüsü mü?

Hayır, her iki dizi de farklı, Star Wars evreninde de olsa.

Boba Fett'in Kitabı'nda kaç bölüm olacak?

Dizinin 1. sezonunda 7 bölüm olacak.