Tatil Kredisi Veren Bankalar | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Sıcak yaz günleri hayatımıza girdi.  Hal böyle olunca çocuklu çocuksuz birçok ...
Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Sıcak yaz günleri hayatımıza girdi.  Hal böyle olunca çocuklu çocuksuz birçok aile güzel bir tatil hazırlığı içerisine girdi. “Deniz tatili mi yapsam?” “Şehir mi gezsem?” “Kendimi sakin bir tatil köyüne mi atsam?” diye sorular akıllarımıza gelmeye başladı.  Tatil sezonunu fırsat bilen birçok tanınmış banka müşterilerini cezbetmek için birbirinden farklı ve avantajlı tatil paketleri oluşturmaya başladı.

Kredi Notum Tatil  İçin Önemli Midir?

Tatil kredisi veren bankalar, her zaman olduğu krediyi çeken bireyin kredi notuna dikkat etmektedirler. Yani kredi notunuz yeterli değilse maalesef bankaların tatil için sunduğu kredilerden faydalanamazsınız.

 

Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Yapı Kredi Tatil Kredisi

Tatil kredisi veren bankalar listemizin ilk sırasında Yapı Kredi Bankası yer almakta.Bunun sebebi Yapı Kredi’nin müşterilere hitap eden ve belirli bir faizi olmayan paketleri. Yapı Kredi, belirli bir faiz belirlemek yerine alacağı faiz tutarını kredi notu üzerinden hesaplıyor. Kredi notu ne kadar düşükse o kadar yüksek faiz, kredi notunuz ne kadar yüksekse o kadar düşük faiz uyguluyor.

 • Nasıl Başvurabilirim?
 1. Yapı Kredinin internet şubesine başvurabilirsiniz.
 2. SMS ile başvuru yapabilirsiniz. (TATİL yaz boşluk bırak T.C. kimlik numaranı yaz boşluk bırak aylık gelirini yaz 4411’e gönder)
 3. 444 0 444 no’lu çağrı merkezine başvurabilirsiniz.
 4. Bulunduğunuz konumdaki Yapı kredi şubesine başvurabilirsiniz.

 

Akbank Tatil Kredisi

Akbank tarafından tatil kredisi için belirtilen faiz oranı %1.19.  36 ay vade seçeneğine kadar esneklik sağlanmış durumda. Kredinizi çektikten 3 ay sonra ödemeye başlamanız büyük bir avantaj olabilir.

 • Nasıl Başvurabilirim?
 1. Akbank internet şubesinden,
 2. Bulunduğunuz yerdeki Akbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

 

Fibabanka Tatil Kredisi

Fibabanka yeni bir banka olarak sayılabileceğinden tatil kredisi almanız çok  daha hızlı ve kolay. Öyle ki kredi notunuz düşük olsa bile kredi alabiliyorsunuz. Fibabanka 24 aya kadar vade esnekliği sağlıyor.

 • Faiz oranları nelerdir?
 1. 12 aya kadar vadelendirme seçeneğinde 3.000 TL ila 20.000 TL arası krediler için %1.19 faiz oranı,
 2. 12 aydan 24 aya kadar uzanan vade aralığında  3.000 TL ila 20.000 TL arası krediler için %1.29 faiz oranı belirlenmiştir.
 3. Fibabanka tatil kredisi sadece yurtiçi tatiline kredi vermekte olup maalesef yurt dışı için kredi almanız mümkün değildir.
 4. Her 1.000 TL için 5 TL tahsis ücreti alınmaktadır.

 

 • Nasıl Başvurabilirim
 1. Fibabanka internet şubesi üzerinden
 2. 444 88 88 no’lu çağrı merkezinden
 3. Bulunduğunuz yerdeki Fibabank şubesinden başvurabilirsiniz.