OnePlus Ace lansman tarihi onaylandı, tasarım ortaya çıktı | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

OnePlus Ace lansman tarihi onaylandı, tasarım ...

Geçtiğimiz birkaç hafta süresince OnePlus Ace söylentilere husus oldu. Çin'in 3C ...
OnePlus Ace lansman tarihi onaylandı, tasarım ortaya çıktı

OnePlus Ace lansman tarihi onaylandı, tasarım ortaya çıktı

Geçtiğimiz birkaç hafta süresince OnePlus Ace söylentilere husus oldu. Çin'in 3C sertifikası ve Geekbench'te belirleme edilen PGKM10 model numarasına sahip OnePlus akıllı telefonun , OnePlus Ace olarak kapağı kıracağı tarafında spekülasyonlar yaygın. Bugün şirket, OnePlus Ace'i 21 Nisan'da Çin'de saat 19:30'da (yerel saat) pazara süreceğine dair resmi bir onay yayınladı.

OnePlus Ace

Marka doğrulusunda yayınlanan OnePlus Ace lansman tarihi posterinde, özellikleri ile ilgili bilgi bulunmuyor. Ancak, tasarımına bir göz atıyor. Görsellerde de gördüğünüz gibi OnePlus Ace, sol üst köşede LED flaşlı üçlü kamera ünitesine sahip. Kamera modülünün altında, cihaza benzersiz bir manzara veren aniden çok dikey çizgi bulunur.

OnePlus Ace

Cihaz düz kenarlara sahip ve sağ doğrultusunda bir güç düğmesi görülebiliyor. Marka doğrulusunda yayınlanan başka görseller, bir ikaz kaydırıcısının olmadığını gösteriyor. Cihaz kara ve mavi renklerde satışa sunulacak . Görünüşe göre şirket, resmi duyurudan evvelce telefonun başka ayrıntılarını yakında onaylayacak.

OnePlus Ace'in geride bıraktığımız ay Çin'de pazara çıkan Realme GT Neo3'ün tekrardan yapılandırılmış bir versiyonu olacağı söyleniyor. Lansman tarihi posteri, arka tasarımının Realme akıllı telefondan değişik olacağını meydana koyuyor.

OnePlus Ace özellikleri (söylentiler)

OnePlus Ace

OnePlus Ace, Full HD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme sürati yayınlayan 6.7 inç OLED panel ile gelecek. Dimensity 8100 yonga seti doğrulusunda desteklenecek , 12 GB'a kadar LPDDR5 RAM'e ve 512 GB'a kadar depolama alanına sahip olacak. 150W süratli şarjı destekleyen 4.500mAh pil barındıracak. Önde, özçekimler amacıyla 16 megapiksel kameraya sahip olacak ve arka panelinde 50 megapiksel üçlü kamera ünitesi bulunacak. Android 12 işletim sistemi üstünde çalışacak ve ekran içi parmak izi tarayıcı ile gelecek.