Note 7Rnin görüntüsü sızdırıldı | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Note 7Rnin görüntüsü sızdırıldı

Bu çoğunlukla bir telefonun ABD'ye gelmesi anlamına gelmekle birlikte, bu her zaman da geçerli ...
Note 7Rnin görüntüsü sızdırıldı

Note 7Rnin görüntüsü sızdırıldı

Bu çoğunlukla bir telefonun ABD'ye gelmesi anlamına gelmekle birlikte, bu her zaman da geçerli olmayabiliyor. Şirket, halihazırda piyasaya sürülen Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Note 8'e odaklanmasıyla birlikte, ABD'de pazarlanan yenilenmiş bir Galaxy Note 7 için fazla uğraşamayabilir.

 Galaxy Note 7R'nin birkaç ekran görüntüsü, cihazdaki 3200mAh pil olduğunu gösterdi. Bu pil kapasitesi, Samsung Galaxy Note 7 modelinde yer alan 3500mAh pillerden %6 daha düşük. Ayrıca, telefonun Android 7.0 yüklü olduğunu fark edeceksiniz. Orijinal model, Android 6.0.1 işletim sistemi ile gelmişti.

Yeni pilin ve yeni Android yapısının dışında, geriye kalan özellikler orijinal modelde bulunanlarla aynı olacak. Yani, sekiz çekirdeğe sahip Exynos 8890 işlemci ve 4GB RAM özellikleri ile listelenen Geekbench testinde şaşırtıcı olmayan bir şey yok demektir. Tek çekirdekli puanı 1939, çok çekirdekli puanı 6093 olarak görülüyor.

Geri kalan özellikleri arasında, Gorilla Glass 5 korumalı ve 1440 x 2560 QHD çözünürlükte 5.7-inç Super AMOLED ekran, 64GB dahili depolama birimi, Ana Sayfa düğmesine gömülü bir parmak izi tarayıcı var. Cihaz, toz ve sudan korunmak için bir IP68 sertifikasyon derecesine sahip. Arkadaki 12MP kamerası f/1.7, OIS ve PDAF diyafram değerlerine sahip. Selfie ve video sohbetleri için 5MP ön kamera var.

Samsung Galaxy Note 7R'nin önümüzdeki ay mercan mavisi, gümüş, beyaz ve siyah renk seçenekleri ve 652 USD karşılığı satışa sunulması bekleniyor.