Denizbank Kurtaran Hesap Nedir | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir

Bankalarla olan ilişkilerimiz kredi notu ile ortaya hemen çıkartıldığı için kredi ...
Denizbank Kurtaran Hesap Nedir

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir

Bankalarla olan ilişkilerimiz kredi notu ile ortaya hemen çıkartıldığı için kredi çekmekte zorluk çekiyor olabilirsiniz. Fakat bir geliriniz varsa, kredi çekmek ve nakit paraya kavuşmak sizin için o kadar da zor değil.
Denizbank kurtaran hesap, bu noktada devreye bir çözüm yöntemi olarak girebilir. Kurtaran hesap ile gelir belgeniz doğrultusunda size bazı limitler tanımlanır.

Tanımlanan bu limitler kapsamında hesabınızda nakit para olmasa bile harcama yapabilirsiniz.
Bu hesap otomatik fatura ödemeleri de dahil olmak üzere bütün Denizbank ödemelerinizi de düzenli olarak yapmaktadır. Böylece hiçbir zaman ödemeleriniz aksamaz.

Yeni Nesil Kredili Mevduat Hesabı

Kurtaran hesabınız varsa kredi notu sorgulama sonrasında herhangi bir şekilde hayal kırıklığı ile karşılaşmayacaksınız. Kurtaran hesabınız her ödemeyi tam zamanında gerçekleştirecek ve bu sayede kredi notunuz yavaş yavaş yükselecek.

Kredi notunun yükseltilmesi için önemli bir seçenek olan kurtaran hesap, aynı zamanda bir çeşit yeni nesil kredili mevduat hesabıdır.

Beş yüz lira kadar bir para harcamanız durumunda, ay sonu yapacağınız ödeme beş yüz otuz lira civarında olacaktır. Beş yüz lira gibi bir gereksiniminizi yalnızca yirmi otuz lira gibi ekstra bir ücret mukabilinde karşılarsınız.
Bunun dışında farklı bir çekim ücreti ödemeniz de söz konusu olmaz. Böylece finansal bakımdan yüksek derecede rahatlamanız mümkün olabilir.

Cep Telefonunuz Üzerinden Başvurabilirsiniz

Bu hesabın kredi notu öğrenme sonucu yüzünüzün gülmesini sağlaması dışında güzel bir yanı daha var. Hesabınızı eğer Denizbank kartınız varsa, bu kart ile bir arada kullanabiliyorsunuz.

Electron ve Maestro kabul eden bütün işyerlerinde bu kartınız ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu sayede kurtaran hesap, sizi her anlamda kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmış oluyor.

Denizbank kurtaran hesaba başvurmak ise oldukça kolay… SMS ile başvurunuzu dakikalar içerisinde Denizbank’a iletebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey cep telefonunuza büyük harflerle KURTARAN yazmak ve 3280 numarasına SMS göndermek… Sadece beş dakika içerisinde başvurunuza olumlu ya da olumsuz sonuç gelir.
Bu başvuru çok hızlı bir şekilde sonuca kavuşturulmaktadır ve sonuç hızlı bir şekilde size iletilmektedir.