Cebe Gelen Havale Nasıl Çekilir | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

Cebe Gelen Havale Nasıl Çekilir

Gelişen teknoloji ve yeni uygulamalı sistemler, ekonominin bel kemiği olan bankacılık sektöründe ...
Cebe Gelen Havale Nasıl Çekilir

Cebe Gelen Havale Nasıl Çekilir

Gelişen teknoloji ve yeni uygulamalı sistemler, ekonominin bel kemiği olan bankacılık sektöründe kullanılıp, bunun olumlu sonuçları müşterilere yine olumlu şekilde yansımıştır. İnternet ve mobil bankacılık sistemlerinin yanı sıra, havale ve EFT konusundaki yeni nitelikli kullanımlar, müşterilerin veya banka müşterisi olmasa bile, bu hizmetlerden yararlanacak insanların önünü açmaktadır.

Son yıllarda cep telefonu teknolojisi hayatın her anlamında insanlara etki ederken, cebe yapılan havalelerde uygulanan metotlar, havale miktarının ATM dediğimiz bankamatiklerden anında çekilmesinde etkili bir sonuç ortaya koymuştur. Cebe yapılan havalelerde cep telefonuna mesaj olarak düşen şifreli rakamlar, alıcının ATM aracılığı ile nakit paraya ulaşmasını sağlamaktadır.

Ülkemizde son yıllar içerisinde büyük bir rekabetin göstergesi haline gelen bankacılık sektörü, gelişmiş teknik uygulamalar ile birlikte müşteri memnuniyetini esas alıp, bu konuda çok önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir.  Cepten cebe yapılacak havale yöntemleri ve insanlara daha basit kullanım imkânı sunan avantajlar, hizmet anlamında bu sektör unsurlarını ve verdikleri gayreti gözler önüne sermiştir.

Para transferi

Cebe havale yöntemi çok tutulan bir metot olmakla birlikte, bazı internet üzerinden yüklenen uygulamalar, şifresiz ve hesaba aktarılan paranın anında kullanılmasına olanak tanımaktadır. Bu tür bir uygulamaya sahip olmayan banka ve müşterileri, cep telefonlarına havale ile alakalı şifrenin düşmesi sonucu, bu şifre ile birlikte anında havale rakamına ulaşma şansı bulacaklardır. Cebe gelen havale nasıl çekilir? Bu pek çok insanın ortak sorun olmakla birlikte, aslında son derece basit bir uygulama olup, cep telefonuna gelen SMS ile birlikte, ATM yardımı ile havale edilen rakama ulaşmak aslında çok kolaydır.

Sürekli gelişimi yakından takip edip, müşterilerine teknoloji iyi bir hizmet olarak sunma gayreti içerisinde ki İş Bankası, cebe yapılan havaleleri anında nakit paraya çevirme konusunda çok özel bir çalışma ve hizmeti müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Aynı şekilde, Yapı Kredi para cepte sistemi de cebe yapılacak havaleleri ve bunları uygun şartlarda çekme sürecini en uygun hizmet anlayışıyla insanların ayağına getirmeye devam etmektedir.

Hangi bankalar bu teknolojiyi kullanıyor?

Bankacılık sektörünün öncü kuruluşları Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Garanti Bankası bu konuda yenilikçi çalışmalarla birlikte hem müşterisi olan hem de olmayan herkese havale konusunda çok önemli hizmet sunumuna devam etmektedir. Elbette ki bu bankalara Denizbank ve son dönemlerdeki gelişmiş sistemlerini de eklemeyi unutmamak gerekir. Hem banka hesabını hem de mobil internet işlemlerini birleştiren Fastpay yükleme ve kullanım fırsatları, insanlara bu konuda çok özel avantajlar sunmaya devam etmiştir.