ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti Assassins Creed Origins Edition Satışa Sunuldu | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti Assassins ...

Assassins Creed Origins Edition Oyununu geçen aylarda Ubisoft duyurmuş ve 2017 sonunda piyasaya ...
ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti Assassins Creed Origins Edition Satışa Sunuldu

ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti Assassins Creed Origins Edition Satışa Sunuldu

Assassins Creed Origins Edition Oyununu geçen aylarda Ubisoft duyurmuş ve 2017 sonunda piyasaya çıkacağını söylemişti. Yakında oyunu oynamaya başlayacağız.

ASUS ta son günlerde yeni ürünler duyurmaya oldukça hevesli görünüyor olsa gerek, Ubisoft ile yaptığı anlaşma ile yeni ekran kartı olan Asus Rog Strix GeForce GTX 1080 Ti Modeline Assassins Creed Origins Edition İsmini verdiğini duyurmuştu. İsim vermekle de kalmadı tabi, ekran kartının kutu tasarımından parça tasarımına kadar her yerde oyunun figürlerini kullandı.

ASUS Republic of Gamers (ROG) bugün, amiral gemisi konumunda olan oyuncu ekran kartının sınırlı sürümü Strix GeForce GTX 1080 Ti Assassin’s Creed® Origins Edition’ı duyurdu.

Biliyorsunuz ki daha önce de bu şekilde inceleme ve makaleler yapmıştım. Ekran kartı üreticileri son birkaç yıldır özel seri adı altında seriler üretiyor ve sınırlı sayıda çıkarıyorlar. Asus, bu yeni serisini de özel seri olarak adlandırıyor ve sadece 500 adet satışa çıkarılacağını da duyurdu.

Son zamanlarda alışveriş sitelerinde kara Cuma, kara Perşembe gibi isimlerle adlandırılan büyük indirim günlerini fırsat bilen özellikle bitcoin veya altcoin üretimi yapmaya çalışanlar, mining için kurdukları sistemlere yoğun şekilde ekran kartı aldılar ve neredeyse piyasa da ekran kartı kalmadı diyebilirim.

Haberin başlığı belki miningcileri sevindirecek ama 500 adet sınırlı sayıda üretimini duymak üzücü olacak sanırım. Oyunu aldığınızda, paketin içerisinden çıkacak ekran kartı yanında, Assassins creed origin edition oyununu ücretsiz edinebileceiniz UPlay Bağlantısı da alacaksınız.

Asus Assassins Creed Origins Edition Özellikler

Asus Assassins Creed Origins Edition Özellikler

VR için hazır bir oyuncu ekran kartı olan 1080 Ti Assassin’s Creed Origins Edition, ultra hızlı oyun performansı, gelişmiş soğutma ile güvenilirlik ve kişiselleştirilmiş bir tarz sunuyor. Hız aşırtma modunda 1708 MHz’lik artırılmış saat hızına sahip ve en yeni NVIDIA® GeForce GTX 1080 Ti grafik işlemcisinden güç alan GTX 1080 Ti Assassin’s Creed Origins Edition, 3DMark Fire Strike Extreme testinde %5 daha yüksek performans sunuyor. Bu performans artışı oyunlarda kendini fazlasıyla ön plana çıkaracaktır