2023 Ağustos MG Otomobil Fiyat Listesi | Firma Ekle - Ücretsiz Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle

2023 Ağustos MG Otomobil Fiyat Listesi

Üst düzey teknoloji ile tasarlanan ve Türkiye'ye yeni giriş yapan MG otomobiller, kaliteli ...
2023 Ağustos MG Otomobil Fiyat Listesi

2023 Ağustos MG Otomobil Fiyat Listesi

Üst düzey teknoloji ile tasarlanan ve Türkiye'ye yeni giriş yapan MG otomobiller, kaliteli özellikleri ve güvenilir elektrikli modelleri ile dikkat çekiyor. Ağırlıklı olarak SUV sınıfında yer alan bu otomobiller, sınıfının en güvenilir araçlarından biri olarak öne çıkıyor. Bu yazıda, MG'nin fiyat listesine ve markanın tarihçesine dair detayları paylaşıyoruz.

2023 MG Fiyat Listesi

Morris Garages'in kısaltması olan MG, aslında 1924'ten 2005'e kadar spor otomobil üretiyordu. Marka, üstü açık iki kapılı spor otomobilleri ile tanındı. 2005 yılında Çinli Nanjing Automobile Group, MG ismi ve üretim tesisleri ile birlikte markayı satın aldı.

MG'nin isim haklarını ve fabrikasını bünyesine katan ikinci Çinli firma Nanjing, NAC MG adı altında Çin ve İngiltere'de üretime başladı. Daha sonra 2007 yılında Çinli SAIC Group ile birleşerek hizmet vermeye devam ettiler. Türkiye'de de birçok kişinin beğenisini kazanan MG otomobillerin fiyatları ise aşağıdaki gibi:

MG EHS Fiyatları

  • MG EHS PHEV Comfort 258 PS: 1.869.000 TL
  • MG EHS PHEV Luxury 258 PS: 2.069.000 TL

MG SUV EHS modelleri; Plug-in Hybrid yakıt türüyle çalışıyor. 258PS gücüyle 100 km’lik hıza sadece 6.9 saniye içinde ulaşabiliyor.

MG ZS Fiyatları

  • MG ZS Comfort 1.5 5MT 106 PS: 949.000 TL
  • MG ZS Luxury 1.0T 6AT 111 PS: 1.119.000 TL
  • MG ZS Luxury Plus 1.0 AT 111 PS: 1.179.000 TL

MG ZS EV Modellerinin Yakıt Türü ve Garanti Süresi

Yukarıda belirttiğimiz gibi, MG ZS EV modellerinin tümü benzinli olarak tasarlanmıştır. MG ZS EV otomobilleri, üretim hatalarına karşı 5 yıl ya da 150.000 km garanti kapsamına alınmıştır. Burada hangi süre ya da kilometre önce tamamlanırsa, garanti o süreçte sonlanır.

MG ZS EV'de garantiye büyük bir önem veriliyor. Aynı zamanda yüksek teknolojiye sahip donanımıyla da dikkat çeken bu model, kullanıcılarına üst düzey bir deneyim sunuyor. Otomobilin kamera sistemi ve şasi tasarımı, kullanıcıların kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlıyor. Bu nedenle MG ZS EV, sadece performansı ve güvenliğiyle değil, aynı zamanda sunduğu konforla da beğeni topluyor.

MG ZS EV Fiyatı

  • MG ZS EV Luxury 156 PS: 1.649.000 TL

MG SUV ZS EV modellerinin ikisi de benzinlidir. Donanım ve tasarımıyla kullanıcılarına bir otomobilden daha fazlasını sunuyor.

MG4 Fiyatları

MG4 Fiyatları

  • MG4 Electric Comfort: 1.209.000 TL
  • MG4 Electric Luxury: 1.419.000 TL

Bu yazıda, MG marka sıfır otomobil fiyatları hakkında bilgi verdik. Ancak "en iyi" MG otomobil modelinin hangisi olduğu, kişinin ihtiyaçlarına, beklentilerine ve kişisel tercihlerine bağlıdır.

Örneğin, tamamen elektrikli bir SUV arayan bir kişi için MG ZS EV, mükemmel bir seçenek olabilir. Çünkü bu model, çevre dostu bir sürüş deneyimi sunmanın yanı sıra yüksek donanım teknolojisi ve konfor seviyesi ile de öne çıkıyor.

Ancak, daha sportif bir sürüş deneyimi arayan bir kişi için, markanın geçmişte ürettiği ve spor otomobil severler tarafından ikonik hale getirilen MG spor modelleri daha uygun olabilir.

Sonuç olarak, "en iyi" MG modelini belirlerken, otomobilden beklentilerin ve kullanım amacının göz önünde bulundurulması önemlidir. MG, farklı ihtiyaç ve beklentilere hitap edebilecek çeşitli modeller sunmaktadır. En doğru seçimi yapabilmek için, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurmanızı ve bir otomobil satıcısı veya yetkili bayii ile görüşmenizi tavsiye ederiz.